سه شنبه, 11 آذر 1399
کد خبر: 13207
در آستانه تولد حضرت معصومه (س)؛

پایان نگارش نسخه سینمایی فیلمنامه حضرت معصومه (س)/ تصمیم جمعی سازندگان پروژه فاخر حضرت معصومه (س) برای ساخت سریال

در آستانه تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر جدیدترین اخبار از وضعیت پروژه عظیم و فاخر حضرت معصومه (س) از سوی سازندگان آن اعلام شد.

به گزارش ..... بعد از اعلام خبر ساخت پروژه سینمایی حضرت معصومه (س) به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی،  سازندگان این پروژه از ساخت سریال این پروژه عظیم خبر دادند.

جواد  افشار کارگردان و نویسنده  پروژه حضرت معصومه (س) در این باره گفت: من به همراه حمید رسول پور پس از سالها تحقیق وپژوهش طی یک سال گذشته متمرکز روی فیلمنامه این اثر کار کردیم . با توجه به گستردگی موضوع، شخصیت ها، داستان ها ، رویدادهای تاریخی و ... با همفکری و اجماع نظر با تهیه کننده اثر به این نتیجه رسیدیم که برای پرداخت بهتر و گسترده تر شخصیت والای حضرت معصومه (س) و روایت جامع از شرایط تاریخی آن دوره ساخت سریال را در دستور کار قرار دهیم تا در کنار آن بتوانیم به تولید سینمایی اثر هم بپردازیم.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر نگارش فیلمنامه سینمایی به پایان رسیده است و ما نگارش نسخه  سریال را آغاز کرده ایم  تا پس از اتمام نگارش نهایی فیلمنامه ، وارد مرحله پیش تولید این فیلم فاخر و عظیم بشویم ولی در کنار سریال قطعا نسخه سینمایی زندگینامه حضرت معصومه (س) ساخته خواهد شد.

این کارگردان در انتها درباره اخبار و حواشی به وجود آمده درباره بازیگر نقش حضرت معصومه  (س) بیان کرد: هنوز هیچ تصمیمی برای بازیگران این پروژه گرفته نشده و تا پایان نگارش و نهایی شدن متن سریال برای انتخاب بازیگران تصمیمی نداریم.

 

گفتنی است: پروژه فاخر حضرت معصومه (س) به نویسندگی جواد افشار و حمید رسولپور و کارگردانی جواد افشار، تهیه کنندگی مجتبی امینی و همکاری آستان مقدس حرم حضرت معصومه (س) تولید خواهد شد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.