شنبه, 4 بهمن 1399
کد خبر: 13158
استقبال بی نظیر مردم از جشنواره فجر انقلاب

ملت آغوش خود را برای «فجر» باز کرد

آوینی فیلم: با وجود تلاش برخی افراد خاص فرهنگ و رسانه مبنی بر ناچیز شمردن اهمیت رویداهای هنری فجر انقلاب، ظهر امروز استقبال از پیش فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بین مردم بی نظیر بود و در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی اکثریت صندلی‌ها و سانس‌های اصلی به فروش رسید.

آوینی فیلم: شکری آذر مدیر پیش‌فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پیرامون آخرین وضعیت بلیت فروشی این دوره از رویداد بزرگ سینمای کشور گفت: استقبال از پیش فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بی نظیر بود و در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی اکثریت صندلی‌ها و سانس‌های اصلی به فروش رسید.

وی در همین راستا به میزان گفت: هم اکنون که نزدیک به یک ساعت از آغاز پیش فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر می‌گذرد، تقریباً تمامی بلیت‌ها به فروش رسیده و شاید برخی سینما‌ها در سانس‌های خاص هنوز بلیتی برای فروش داشته باشند

مدیر پیش‌فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر درباره احتمال افزایش ظرفیت صندلی‌ها برای خرید بلیت اذعان کرد: واقعیت امر ما هم به این موضوع فکر می‌کنیم و پیشنهاد آن را به دبیر جشنواره فیلم فجر داده ایم که در صورت تایید وی بتوانیم سانس‌هایی را برای تمدید پیش فروش اضافه کنیم، اما در هر صورت با ظرفیتی مشخص روبرو هستیم که امکان اضافه قابل توجه در تعداد صندلی‌ها را از ما می‌گیرد.

وی درباره چگونگی خرید بلیت از طریق گیشه تاکید کرد: تمهیدات ویژه‌ای باری خرید بلیت جشنواره فیلم فجر در دوره سی و هشتم از گیشه در نظر گرفته شده و به امید خدا با شور و هیجان مثال زدنی در صفوف گیشه‌ها نیز روبرو خواهیم بود.

شکری آذر درباره تعداد بلیت موجود در گیشه‌ها برای حضور در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: اکثریت بلیت فروشی از طریق پیش فروش اینترنتی صورت گرفته، اما برای جشنواره امسال نزدیک به ۲۰ درصد بلیت فروشی از گیشه سینما‌ها صورت خواهد گرفت.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.