يكشنبه, 17 فروردين 1399
کد خبر: 13148

نمایش آلستار در نوفل لوشاتو

آوینی فیلم: مهتاب شکریان سومین تجربه صحنه اى خود را بعد از سرحدات لير و اكليل از بيست و هفتم دى ماه تا دوازدهم بهمن ساعت ٢١ در عمارت نمايشى نوفل لوشاتو به روی صحنه می برد.

آوینی فیلم: مهتاب شکریان سومین تجربه صحنه اى خود را بعد از سرحدات لير و اكليل از بيست و هفتم دى ماه تا دوازدهم بهمن ساعت ٢١ در عمارت نمايشى نوفل لوشاتو به روی صحنه می برد. متن این نمایش توسط داوود پور حمزه نگارش شده  است.
آلستار؛ دخترانه ای که از دل سرکوب و بغض و عقده های سرباز کرده بوجود می آید. زخم های که به شکل دومینو بر پیکر تمام جامعه و افرادش مينشيند.
داستان دختری که برای رهایی از ناهنجاری خانوادگی و محیطی از منزل می گریزد با آرزوی یافتن ماوایی که بتواند رشد کند و محبتی که پدر و مادر بی مسئوليتش  از و دریغ نموده اند، را بیابد...
آلستار را بازیگرانی بازی میکنند كه خود دغدغه متن را داشتند و زیست مشابهی به لحاظ سنت گرایی در خانواده هايشان روبرو شده اند و شاهد رنج تبعیض  و تحقیر و دفن آرزوهای خود بوده اند.
تولد و مرگ آرزوهاشان را،
و در طی سایکودرامی توان فرسا آمده اند تا به دیگران بگویند که ما می توانيم.
من (مهتاب شکریان)بعنوان کارگردان با تمام مشکلات این روزهای تئاتر دغدغه خودم دیدم که دست به خلق این اثر بزنم؛ کاری که در وهله اول مخاطبش رو خانواده ها و سپس نوجوانانى  میدونه که در دنیایی از رنج های درونی و بیرونی گرفتارند. .

خانواده ها باید ببینند تا درک کنند چه در دل دخترانه هاشان میگذرد.
خانواده ها ،مسئولین آموزش و پرورش ،و همه دغدغه مندان ببینند حمایت کنند تا دخترانم،دختران تاترم،بازیگرانم و همه مردم ببینند ،بفهمند که یک دختر می تواند مریم میرزا خانی هم باشد...به فدای پدران و مادرانی که محبت و عشق را به فرزندانشان هديه مى دهند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.