دوشنبه, 11 فروردين 1399
کد خبر: 13142

انتشار کتاب «خاتم سلیمانی» در رثای سردار شهید قاسم سلیمانی

آوینی فیلم: کتاب الکترونیک و مکتوب «خاتم سلیمانی» شامل گزیده‌ای از اشعار شاعران کشور در رثای سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی توسط سازمان بسیج هنرمندان کشور منتشر می‌شود.

آوینی فیلم: کتاب «خاتم سلیمانی» شامل مجموعه‌ای از گزیده‌ای اشعار شاعران انقلابی کشور در رثای سردار شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی به‌زودی توسط سازمان بسیج هنرمندان کشور منتشر می‌شود.

این مجموعه که اشعارش، به‌صورت خودجوش توسط شاعران انقلابی سراسر کشور سروده شده، به‌صورت یک کتاب الکترونیک تا روز تشییع پیکر مطهر شهید گرانقدر سردار قاسم سلیمانی رونمایی می‌شود و نشان‌دهنده‌ پیوند عمیق روحی مردم این سرزمین با سردار عشق و ایثار است؛ سرداری که پرچمدار مقاومت و پایداری بود.

از همان‌نخستین لحظه‌های انتشار خبر شهارت سردار قاشم سلیمانی، قلب شاعران متعهد و دغدغه‌مند در گوشه‌ و کنار ایران به‌جوش آمد و هرکدام برای ادای دینی که در خود نسبت به شهید احساس می‌کردند، با قلم‌هایشان سرریز شدند تا نشان‌دهند هرجا باشند و در هر سن و هر شغلی با عشق به وطن و اسلام و ایثار نفس می‌کشند و آتش به اختیار خواهند بود. حجم بالای اشعار سروده شده در یک‌روز گذشته، به‌قدری زیاد بوده که در کتابی نمی‌گنجید و ناچار گزیده‌ای از اشعار سروده‌شده، برای چاپ انتخاب شدند.

این کتاب الکترونیک توسط انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان و به کوشش شاعران بسیجی معصومه و مرضیه مرادی تهیه شده و توسط انتشارات پرتو رخشید عرضه می‌شود.

نسخه مکتوب مجموعه شعر «خاتم سلیمانی» به زودی روانه بازار نشر خواهد شد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.