يكشنبه, 11 خرداد 1399
کد خبر: 13123
احمد میرعلایی تهیه کننده خبر داد

زمان ساخت سریال «موسی (ع)» به سال آینده موکول شد

آوینی فیلم: تهیه کننده سریال «موسی (ع)» گفت: قطعاً ساخت سریال «موسی (ع)» امسال کلید نمی‌خورد، ما آماده هستیم تا پیش تولید به صورت رسمی کلید بخورد،

آوینی فیلم: احمد میرعلایی تهیه کننده سریال «موسی (ع)»، پیرامون آخرین مراحل ساخت این اثر تلویزیونی گفت: خوشبختانه وضعیت جمال شورجه کارگردان این سریال تلویزیونی نسبت به گذشته بسیار بهتر شده و برای پیگیری اتفاقات مربوط به پیش تولید به دفتر ساخت این اثر می‌آید، در حال حاضر پیگیر انتخاب مشاوران کارگردان «موسی (ع)» هستیم. 

وی در همین راستا ادامه داد: بدون شک مشاوران کارگردان سریال «موسی (ع)» از جمله کارگردانان مطرح و بنام خواهند بود، جمال شورجه تاکید دارد که مشاورانش در این پروژه افراد صاحب نظر و متخصص باشند تا بتواند با مشورت با آنها اثری کامل و با کیفیت را روی آنتن ببرد. 

تهیه کننده سریال «موسی (ع)» این پروژه را اتفاقی عظیم دانست و اظهار کرد: سریال «موسی (ع)» رویداد فرهنگی بزرگی است که برای ساخت آن تمامی نیروهای متخصص حضور خواهند داشت، بدون شک برای ساخت چنین اثری حضور هنرمندان و اهالی فن در کنار پروژه ضروری است. 

وی درباره زمان کلید خوردن فیلمبرداری سریال «موسی (ع)» افزود: قطعاً فیلمبرداری این سریال امسال کلید نمی خورد، ما آماده هستیم تا پیش تولید به صورت رسمی کلید بخورد، پروژه موسی اتفاق بسیار سختی است و نمی‌توان به همین سادگی از پیش تولید آن گذشت، انتخاب‌های مختلفی هنوز صورت نگرفته که باید پیش از شروع فیلمبرداری آنها را قطعی کرد به همین دلیل فیلمبرداری سریال «موسی (ع)» سال آینده شروع خواهد شد. 

میرعلایی درباره انتخاب بازیگران سریال «موسی (ع)» تاکید کرد: هنوز هیچ صحبت قطعی با بازیگران صورت نگرفته است، گمانه زنی و پیشنهاداتی وجود دارد اما هنوز هیچ قطعیتی وجود ندارد، حضور مشاوران کارگردان بدون شک در انتخاب بازیگران تاثیرگذار است.

تهیه کننده سریال موسی (ع) درباره آخرین وضعیت جسمانی جمال شورجه خاطرنشان کرد: شورجه نسبت به روزهای اول بسیار بهتر شده است اما نباید انتظار زیادی داشت زیرا درمان و بهبود این نوع از بیماری زمان بر خواهد بود، وی هم اکنون در دفتر حاضر می‌شود اما اینکه بگوییم این حضور مداوم است این طور نیست زیرا همچنان به درمان و استراحت نیاز دارد. 

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.