جمعه, 4 مهر 1399
کد خبر: 13107

موسسه زیان‌ده «رسانه‌های تصویری» تعطیل شد

آوینی فیلم: موسسه رسانه های تصویری بعد از ۲۶ سال فعالیت کاملا تعطیل شد.

آوینی فیلم: موسسه رسانه های تصویری بعد از ۲۶ سال فعالیت کاملا تعطیل شد.
به گزارش بانی‌فیلم، موسسه رسانه‌های تصویری که پس از روی کار آمدن محمدمهدی حیدریان یکی از زیان‌بارترین دوره‌های خود را پشت سر گذاشت، فعالیتی معکوس با فلسفه وجودی‌اش داشت. این موسسه که قرار بود بازار نمایش خانگی و تولیدات سینمایی در حوزه ویدیو را سروسامان دهد، با مدیریت مهدی یزدانی آخرین مدیرش، عملا به موسسه‌ای تبدیل شد که تنها بودجه‌اش را تلف می‌کرد!
به هرحال با صلاحدید حسین انتظامی و بر اساس مثل معروف «جلوی ضرر را از هر کجا بگیرید، منفعت است» این موسسه بی‌خاصیت و زیان‌ده تعطیل شد.
سعید رجبی فروتن در یادداشتی برای ایلنا با اعلام این مطلب نوشت: هفته گذشته با تودیع آقای مهدی یزدانی از سازمان سینمایی عمر مدیریتی آخرین مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری به پایان رسید و تشریفات انحلال و یا ادغام این موسسه به مراحل پایانی نزدیک شد.
موسسه رسانه های تصویری که طیفی وسیعی از فعالیت ها را به اقتضای نیاز دوران و کمی هم زیاده‌خواهی‌های مدیران وقتش برعهده گرفته بود و بدش نمی‌آمد همزمان در نقش تهیه‌کننده فیلم، مجری جشنواره، تامین و توزیع ویدیو، مبارزه با تکثیر و عرضه فیلم غیرمجاز و فروشگاه داری ظاهر شود، سرانجام تعطیل شد و بخشی از وظایف آن به دیگر موسسات سازمان و دوایر ستادی آن منتقل شد و بدین گونه بدرود با آخرین مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری رقم خورد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.