يكشنبه, 19 مرداد 1399
کد خبر: 13102

حضور روی صحنه با برند «عصرجدید»

آوینی فیلم: کارزان و باسط قاسمی دو برادر خواننده‌ای که در اولین فصل از برنامه تلویزیونی «عصرجدید» مورد توجه مخاطبان قرار گرفتند، ۲۶ دی ماه کنسرتی را در شهر هشتگرد برگزار می‌کنند.

آوینی فیلم: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته این دو برادر روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه ساعت ۲۱ تازه ترین کنسرت خود را در تالار همایش ۹ دی شهر هشتگرد برگزار می‌کنند. این در حالی است که قیمت بلیت کنسرت این دو هنرمند بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

برگزاری کنسرت این دو هنرمند که پس از حضور در فصل اول برنامه عصرجدید به شهرت زیادی دست پیدا کردند، در شرایطی است که هنوز تهیه‌کننده و مدیربرنامه مشخصی به صورت رسمی برای این دو برادر معرفی نشده است. این در حالی است که شنیده شده طی ماه‌های گذشته تعدادی از تهیه‌کنندگان عرصه‌های مختلف موسیقی، با ارائه پیشنهاداتی هنگفت به برخی از استعدادهای برنامه‌های تلویزیونی از شهرت آنها در برگزاری برنامه‌ها و مراسم مختلف بهره‌برداری می‌کنند.هنوز از میزان دستمزدها و جزییات انعقاد قرارداد با این هنرمندان اطلاع چندان دقیقی در دست نیست.

کارزان و عبدالباسط قاسمی از جمله هنرمندانی هستند که پیش از ورود به دنیای خوانندگی در پیشه آرایشگری و رانندگی فعالیت می‌کردند. این دو برادر صدای خود را اولین بار در فصل اول برنامه عصر جدید به مخاطبان ارائه کردند. این دو برادر در این برنامه پرطرفدار بود که بعد از دریافت کارت طلایی از آریا عظیمی‌نژاد، به مرحله دوم هم رسیدند و اجرایشان در این مرحله نیز با اقبال مواجه شد.

بعد از پخش نخستین حضور آنها در برنامه بود که هم وطنان کرد زبان با جمعیتی بالغ بر ۴ هزار نفر از اجرای زنده این دو برادر در سنندج استقبال کرده و فصل تازه‌ای از فعالیت‌های هنری آنها را رقم  زدند.

منبع: مهر

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.