سه شنبه, 21 مرداد 1399
کد خبر: 12941
رامتین خداپناهی درانتقاد از نقش های پیشنهادی گفت

ترجیحم این است که سالها بازی نکنم اما تن به هر نقشی ندهم

آوینی فیلم: بازیگر سریال «بانوی عمارت» گفت: همه چیز در تئاتر امروز به سمت دار و دسته بازی رفته است، به همین دلیل رغبتی برای حضور تئاتر باقی نمانده زیرا نمایش امروز ما دغدغه هنر نداشته و صرفاً به فکر خالی کردن جیب مردم است. همواره سعی کرده‌ام که خودم را از این بازی‌ها دور نگه دارم.

آوینی فیلم: رامتین خداپناهی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی قرارداد بازی در سریالی به نام «گیل دخت» را بسته‌ام، قرار بود فیلمبرداری این اثر از مهر ماه آغاز شود اما به دلیل مشکلات مالی فعلاً متوقف شده است، البته به احتمال فراوان از پایان آذر فیلمبرداری آن آغاز می‌شود. 

وی درباره نقش خود در سریال «گیل دخت» اشاره کرد: من هیچگاه نقش کوتاه بازی نکرده‌ام اما وقتی در مورد نقش صحبت می‌کنیم به این نکته می‌رسم که وقتی همه چیز در تولیدات رو به افول است چطور انتظار داریم که نقش‌ها بهتر شوند. متاسفانه وضعیت امروز تولیدات رو به پس‌رفت است، اما در این میان «گیل دخت» به واقع فیلمنامه خوبی دارد و مجید اسماعیلی هم با وجود اینکه تجربه اول کارگردانی سریال را پشت سر می‌گذارد اما بسیار پخته عمل می‌کند.

                          /////////////////دوشنبه

بازیگر سریال «بانوی عمارت» درباره مضمون سریال «گیل دخت» اظهار کرد: «گیل دخت» سریالی تاریخی است که در بازه زمانی دوران قاجار به واقعه‌ای خاص می‌پردازد. 

وی درباره فاصله گرفتن خود از تئاتر تاکید کرد: تئاتر امروز اصلاً اوضاع خوبی ندارد، امروزه برخی آثار به صورت اندک از طرف دولت حمایت می‌شوند اما اکثریت آثار گیشه محور و به قول معروف بزن در رو شده‌اند. این روزها با شرایط موجود تئاتر دیگر دغدغه حضور در این عرصه را ندارم. 

بازیگر فیلم «کروکودیل» در همین راستا ادامه داد: همه چیز در تئاتر به سمت دار و دسته بازی رفته است، به همین دلیل رغبتی برای حضور تئاتر باقی نمانده زیرا نمایش امروز ما دغدغه هنر نداشته و صرفاً به فکر خالی کردن جیب مردم است. همواره سعی کرده‌ام که خودم را از این بازی‌ها دور نگه دارم. 

                         /////////////////دوشنبه

وی ادامه داد: من کار خود را در تئاتر و بازیگری انجام داده‌ام، به دنبال حاشیه نبوده و دیگر وقت و حوصله جنگیدن را ندارم، ترجیح می‌دهم که در شرایط فعلی خودم را معطوف به خودم و زندگی شخصی‌ام کنم، این روزها بیش از هر چیز آرامش می‌خواهم و به همین دلیل از حواشی دور شده ام. 

بازیگر سریال «بانوی عمارت» درباره حضور دوباره‌اش در تلویزیون تصریح کرد: بعد از سریال «بانوی عمارت» مدتی از بازیگری فاصله گرفتم، اتفاقا پیشنهاد هم داشتم اما اینقدر نقش‌ها بی‌مقدار و کوچک شده اند که بازی نکردن آنها برای آدم عزت می‌آورد. ترجیحم این است که سالها بازی نکنم اما تن به هر نقشی ندهم. 

خداپناهی درباره وضعیت دلیل غیبت خود در سینما خاطرنشان کرد: من اصلاً پیشنهاد سینمایی ندارم که بخواهم بازی کنم، سینمای امروز ما بازیگر انتخاب نمی‌کند، به بازیگر زنگ می‌زنند و می پرسند چقدر سرمایه با خودت می‌آوری، سینمای امروز سینمای اسپانسر بازیگران است، فضای سینمای امروز فضای عجیب و غریبی است که به شخصه از آن سر نیاورده و دوست هم ندارم چیزی از آن بدانم. 

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.