دوشنبه, 31 شهريور 1399
کد خبر: 12900
اشکان خطیبی با ضبط ویدئویی در پست اینستاگرام خود درباره رای به روحانی گفت

اگر یک نفر به خاطر من به اجبار رای داده از پیشگاه مردم ایران عذرخواهی می کنم

آوینی فیلم: اشکان خطیبی بازیگر فیلم‌های سینمایی گفت: معتقدم یک هنرمند می تونه بینش سیاسی داشته باشه، اما تخصصی سیاسی خیر. من هم چون خیلی از هموطنان دیگر از ترس نغلتیدن از دامن بد به بدتر به آقای حسن روحانی رای دادم و همین جا بر خودم واجب می دونم حتی اگر یک نفر به خاطر من به اجبار رای داده یا به کاندیدایی که نباید رای داده از پیشگاه مردم ایران همینجا عذرخواهی کنم.

آوینی فیلم: در پی حذف معافیت مالی هنرمندان،  برخی از هنرمندان این روزها واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های مجازی  از خود نشان داده‌اند که برخی به طرفداری از این موضوع و عده‌ای نیز مخالف این جریان هستند.

در این بین «اشکان خطیبی» بازیگر فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی نیز یک ویدئو ضبط کرده و در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که متن آن را در زیر می‌خوانید:

«من اشکان خطیبی هستم و این ویدئو رو برای ثبت در حافظه جمعی پست می‌کنم. من هیچوقت خودم رو یک سلبریتی به حساب نیاوردم چراکه ۵ روز از هفت روز هفته در پلاتوهای آموزشگاه‌های مختلف به درس دادن به جوان‌ها و نوجوان هایی می گذره که دل خوشی دیگه ای غیر از این کلاس ها ندارند در ضمن بابت حق‌الزحمه معلمی مالیات پرداخت می‌کنم. باقی روزامم تو سالنای تئاتر می‌گذره. 

از سال ۹۲ هم در هیچ فیلم سینمایی یا سریال حضور نداشتم و اگر نگران پول های مشکوک وارد شده به سینما هستید باید عرض کنم که بابت هیچ یک از دو فیلم آخرم مثل قاعده تصادف در سال ۹۱ و سینما نیمکت در سال ۹۲ یک ریال هم دریافت نکردم.

به ندرت در جشن های کوچک و بزرگ هنری شرکت کردم و به رغم اینکه همه خانواده‌ام خارج از ایران زندگی می‌کنند اما مهاجرت نکردم چرا که معتقدم هنرمند برآمده از مردمش و برای مردمش است.

همینطور معتقدم یک هنرمند می تونه بینش سیاسی داشته باشه، اما تخصصی سیاسی خیر. من هم چون خیلی از هموطنان دیگر از ترس نغلتیدن از دامن بد به بدتر به آقای حسن روحانی رای دادم و همین جا بر خودم واجب می دونم حتی اگر یک نفر به خاطر من به اجبار رای داده یا به کاندیدایی که نباید رای داده از پیشگاه مردم ایران همینجا عذرخواهی کنم.

اما آن چیزی که این روزها از سوی شبکه‌های داخلی و خارجی، مجریان با سواد و بی سواد، سیاسیون و غیر سیاسیون، مردم کوچه و بازار به عنوان تحقیر کلامی با هنروند، یه لبریتی، سلبریدی و مفت خور به هنرمندان ایرانی گفته می‌شود نه تنها گره‌ای از مشکلات باز نمی‌کند بلکه بنیانگذار نوع جدیدی از تفرقه هم خواهد بود. حالا وقت یکدلیه، سرتون سلامت و پر شهامت.»


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.