چهارشنبه, 15 مرداد 1399
کد خبر: 12882
فریماه فرجامی درباره بازگشت خود به سینما گفت

فعلاً هیچ تمایلی برای بازگشت به عرصه بازیگری ندارم

آوینی فیلم: بازیگر فیلم سینمایی «مادر» گفت: برای هیچ بازیگری خداحافظی از این عرصه سینما معنا ندارد، بازیگری شغلی نیست که از آن بازنشسته شوید، نمی‌توانید آن را کنار بگذارید، هر لحظه می‌خواهید نقشی را ایفا کنید.

آوینی فیلم: فریماه فرجامی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون با اشاره به حضور کوتاهش در فیلم سینمایی «لامینور» گفت: بازیگری برای من تمام نمی‌شود، شاید مدت‌ها از سینما دور بوده باشم اما همین که جلوی دوربین می‌روم انگار تمام سختی‌ها را فراموش می‌کنم. 

بازیگر فیلم سینمایی «لامینور» درباره غیبت خود در سینما اذعان کرد: طبیعتاً به دلیل برخی مشکلات جسمی مجبور بودم مدتی از سینما دور باشم، همیشه آماده جلوی دوربین رفتن هستم اما فقط آمادگی من ملاک نیست و باید همه عوامل در کنار یکدیگر فراهم شوند تا یک بازیگر بتواند بازی کند. 

                            ////////////////

وی بازیگری را شوقی تمام نشدنی خواند و اضافه کرد: برای من بازیگری اتفاقی بی‌مثال است، عشقی که هیچگاه نمی‌توان از آن گذشت، هرچند کوتاه، گذرا و حتی تصادفی در فیلم «لامینور» بازی کردم اما همین حضور کوتاه چنان شوقی در من ایجاد کرد که هیچگاه فراموش نمی‌کنم. 

وی در همین رابطه ادامه داد: نه برای من بلکه برای هیچ بازیگری خداحافظی از بازیگری معنا ندارد، بازیگری شغلی نیست که از آن بازنشسته شوید، نمی‌توانید آن را کنار بگذارید، هر لحظه می‌خواهید نقشی را ایفا کنید، بازیگری غیر قابل توصیف است و تا وقتی که آن را تجربه نکرده باشید تمامی تعاریف من شاید بی‌معنا باشد. 

بازیگر فیلم سینمایی «سرب» درباره پیشنهادات سینمایی خود اظهار کرد: واقعیت امر پیشنهادات زیادی برای بازی در فیلم و سریال داشته‌ام اما فعلاً خودم هیچ تمایلی برای بازگشت به عرصه بازیگری ندارم. پیشنهادات همیشه بوده و هست اما هیچکدام از آنها باب میل من نبوده که بخواهم غیبت چندین ساله خود را از بین ببرم.

                               ////////////////

وی با اشاره به دلتنگی خود برای حضور در سینما اذعان کرد: همین دلتنگی شدید باعث شد در پشت صحنه فیلم لامینور حاضر شوم، می‌خواستم دوستانم را ببینم، دلتنگ پشت صحنه و شلوغی‌های هنگام تولید فیلم بودم که به یکباره مهرجویی از من خواست جلوی دوربین بروم. 

فرجامی در همین رابطه خاطرنشان کرد: حال بعد از سالها نقشی هرچند کوتاه را بازی کردم اما همین نقش کوتاه برای من بسیار بزرگ است زیرا بار دیگر بازی کردم و مشخص نیست دفعه بعد کِی و چه زمانی دوباره جلوی دوربین بروم.

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.