يكشنبه, 19 مرداد 1399
کد خبر: 12829

نمایش «از میان مردگان» به «دیوار چهارم» رسید

آوینی فیلم: نمایش «از میان مردگان» به مجموعه تئاتر دیوار چهارم می رود.

آوینی فیلم: نمایش «از میان مردگان» به نویسندگی شیما محمد بیگی و کارگردانی سمیه مطلبی و تهیه کنندگی علیرضا یگانگی، ۱۰ تا ۳۰ آذر  ساعت ۱۷:۴۵ در مجموعه دیوار چهارم به روی صحنه می رود.

نمایش از میان مردگان اقتباسی از مغازه خودکشی میباشد با داستانهای متفاوت تر. یک خانواده 4 نفره صاحب این مغازه میباشند که شغل اجدادی انهاست و اتفاقاتی باعث میشود مسیر زندگی این خانواده تغییر کند.
سمیه مطلبی کارگردان نمایش در مورد نمایش ازمیان مردگان گفت:  همیشه یک نقطه هایی از زندگی هست که باید بایستیم و نگاه کنیم به ردپای خودمان در جهان هستی.اینکه سرنوشتی که ما برای خود رقم میزنیم همان ارتعاشاتیست که به جهان میدهیم و این مهمترین قانون زندگیست که نسبت به آن بی تفاوتیم. از میان مردگان نمایشنامه ایست تلخ و شیرین و آینه ایست تمام قد که اکثر آدم ها میتوانند حتی لحظه کوتاهی از زندگی خود را در آن ببینند.
از عوامل نمایش از میان مردگان میتوان از بازیگران: (به ترتیب ورود به صحنه) علیرضا یگانگی، سمیه مطلبی، دنیا مستعلمی، فرزاد صبارو، حمیدرضا بوسعدی، حسین عماری امیرصیرفی، فرید یوسفی، سروش پارسا، فرید لطفی، آیدانا سبزواری،بازیگران خردسال: یسنا رزمی، شاینا تقی نیا،مجری طرح: انوشه زاهدی، طراح نور: ایمان نظری، عکاس: رضا نجیب، ساحل سبزعلی، هنگدرام: امیر سیدی، پیانو و طراح پوستر: حسین عماری، گریم: الهام گیوه کی، ساخت تیزر: مهدی مرادی و روابط عمومی: ناصر ارباب نام برد.
در خلاصه نمایش آمده است: خانواده ای که در مغازه ابزار مرگ و خودکشی می فروشند و یک سری اتفاق که رخ می دهد...


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.