دوشنبه, 20 مرداد 1399
کد خبر: 12800
مهدی صباغ زاده تهیه کننده سینما درباره رفع توقیف «خانه پدری» گفت

اتفاق فیلم عیاری بسیار مبارک و بی سابقه در سینمای ایران بود

آوینی فیلم: کارگردان فیلم «آزاد به قید شرط» گفت: از نظر من این تصمیم و ورود رئیس قوه قضاییه در جریان رفع توقیف خانه پدری، روند بسیار مثبت و درستی در سینمای ایران است، این تصمیم از سوی قوه قضاییه تصمیم کاملاً درستی در حق سینمای ایران بود.

آوینی فیلم: مهدی صباغ زاده تهیه کننده و کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، پیرامون رفع توقیف فیلم سینمایی «خانه پدری» به دستور آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضاییه گفت: از نظر من این تصمیم و ورود رئیس قوه قضاییه در جریان رفع توقیف فیلم سینمایی خانه پدری، روند بسیار مثبت و درستی در سینمای ایران است، این تصمیم از سوی قوه قضاییه تصمیم کاملاً درستی در حق سینمای ایران بود. 

وی با اشاره به ادامه روند اکران فیلم سینمایی «خانه پدری» اظهار کرد: خوشبختانه دیدیم که پس از رفع توقیف فیلم سینمایی «خانه پدری»، این اثر به خوبی به راه خود ادامه داد و هیچ مشکل و یا تنشی هم در جامعه ایجاد نشد، همچنان که می‌بینم فروش بلیت این فیلم به خوبی پیش می‌رود و مطمئناً تا پایان اکران نیز مشکلی بوجود نمی‌آورد.

وی رفع توقیف «خانه پدری» را گامی روبه‌جلو در سینمای ایران دانست و اضافه کرد: اتفاقی که برای فیلم کیانوش عیاری افتاد، اتفاق بسیار مبارکی و شاید بی سابقه در سینمای ایران است که امیدوارم در قبال سایر آثار نیز تداوم داشته باشد. به واقع اعتقاد دارم با اکران فیلم‌هایی همچون خانه پدری هیچ اتفاقی در جامعه نمی‌افتد، مخاطب سینما باهوش است و خوب را از بد تشخیص می‌دهد.

صباغ زاده پیرامون ورود قوه قضاییه به مسئله رفع توقیف فیلم خانه پدری خاطرنشان کرد: روندی که قوه قضاییه پیش گرفته است می‌تواند بسیاری از کارگردانان سینما را برای اکران آثارشان امیدوار کند و این اتفاق مبارکی است. 

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.