شنبه, 5 مهر 1399
کد خبر: 12758

پروانه معصومی همسر فرعون شد

آوینی فیلم: بازیگر سریال «امام علی (ع)» گفت: از نظر من اگر جوانی می خواهد وارد عرصه بازیگری شود بدون شک باید درس بخواند، بدون آموزش و مطالعه هیچ وقت نمی توان بازیگر ماندگاری شد، از سویی این را هم بگویم که بازیگران جوان به دنبال شهرت نباشند، شهرت بد نیست اما ورود به این عرصه صرفاً برای شهرت اتفاق درستی نیست.

آوینی فیلم: بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر هیچ پروژه ای را قبول نکرده ام، هم اکنون بیکارم و در شمال کشور مشغول استراحت و مطالعه هستم. 

وی دلیل کم کاری خود طی سالهای گذشته را اینگونه تشریح کرد: واقعیت کارهایی که پیشنهاد می شود را دوست ندارم، من چاره ای ندارم و نمی توانم در هر کاری بازی کنم زیرا مردم از من توقع دارند تا با آثاری خوب در عرصه بازیگری ظاهر شوم. 

بازیگر سریال «یوسف پیامبر (ع)» در همین راستا ادامه داد: خوشبختانه پیشنهادات زیاد است و این بدان معناست که من از ذهن کارگردانان فراموش نشده ام اما از طرفی متاسفانه نقش ها و فیلمنامه ها کم رمق شده اند و همین باعث شده تا در کاری بازی نکنم. کلاً بازیگر کم کاری هستم اما پیشنهادات برای بازی برای من همچون گذشته بوده و کم نشده است. 

وی درباره وضعیت فعلی سینما اظهار کرد: من سینما نمی روم، دلیل آن هم دوری خانه ام در شمال کشور از شهر رشت است، ترجیح میدهم فیلم ها به دستم برسند و در خانه ببینم، در کل از نظر من وضعیت سینما بهتر شده است، مخصوصاً در عرصه بازیگری بازیگران جوان خوبی راهی سینما شده اند. 

بازیگر فیلم سینمایی «معکوس» درباره حضورش در این فیلم افزود: در فیلم سینمایی معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی نقش کوتاه اما خوبی دارم، خوشبختانه مطلع شدم که این فیلم به زودی اکران می شود. 

وی درباره حضور بازیگران جوان در سینما اضافه کرد: از نظر من اگر جوانی می خواهد وارد عرصه بازیگری شود بدون شک باید درس بخواند، بدون آموزش و مطالعه هیچ وقت نمی توان بازیگر ماندگاری شد، از سویی این را هم بگویم که بازیگران جوان به دنبال شهرت نباشند، شهرت بد نیست اما ورود به این عرصه صرفاً برای شهرت اتفاق درستی نیست، اگر یک بازیگر کارش را درست انجام دهد ناخوداگاه شهرت هم به سمت وی سرایز می شود. 

این بازیگر پیشکسوت سینما ادامه داد: بیشترین عامل موفقیت در بازیگری کیفیت، تعهد و اخلاق است، اگر بازیگران حوان تنها برای شهرت وارد این عرصه شوند به هیچ جا نمی رسند. 

معصومی با اشاره به حضورش در سریال موسی (ع) خاطرنشان کرد: طبق صحبتی که با جمال شورجه کارگردان سریال موسی (ع) داشته ام، قرار در این سریال تلویزیونی نقش «آسیه» همسر فرعون را بازی می کنم، البته جوانی های آسیه را بازیگر دیگری بازی می کند اما میانسالی به بعد این شخصیت بر عهده من است. 

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.