سه شنبه, 24 تير 1399
کد خبر: 12671
کاوه آفاق در برنامه صبحگاهی سیما عنوان کرد

تهدید به مرگ از طرف رضا درمیشیان

آوینی فیلم: رضا مهدوی کارشناس موسیقی در برنامه «سلام صبح بخیر» میزبان کاوه آفاق خواننده راک بود و از او درباره اولین فعالیت هنری اش در تئاتر و موسیقی و بازی در فیلم جدید مهرجویی پرسید.

آوینی فیلم: به گزارش روابط عمومی «سلام صبح بخیر»، رضا مهدوی کارشناس موسیقی در این برنامه میزبان کاوه آفاق خواننده راک بود و در ابتدا از او درباره اینکه اولین فعالیت هنری اش ایفای نقش در تئاتر بوده پرسید. این خواننده پاسخ داد: پدرم مهدی آفاق در استودیو فعلی که هستیم اولین بار سال 68 تله تئاتری بود که نقش پسر بچه 6 ساله را داشتم و اولین بار جلوی دوربین رفتم.

آفاق درباره حضور خود در فیلم سینمایی «لامینور» مهرجویی به عنوان بازیگر گفت: درباره جزئیات لامینور چیزی نمی توانم بگویم. از همین جا خدمت استاد داریوش مهرجویی سلام می کنم. همچنین رضا درمیشیان و آقای کریستف رضاعی. چیزی که می توانم بگویم این است که خیلی برایم عجیب بود آدمهایی بزرگی مثل استاد مهرجویی در سن و سال و تجربه ای که هستند نیم نگاهی هم به بنده داشتند. برایم باعث افتخار است و همیشه ممنون لطفشان هستم. رضا درمیشیان هم گفته درباره کار صحبتی بکنی تو را می کشم! وی افزود: در سطحی نیستم که درباره اثری که استاد مهرجویی می سازد صحبتی کنم. من و درمیشیان هم مدرسه ای بودیم و با هم به مدرسه نسبتا تیزهوشان البرز می رفتیم.

این خواننده درباره واکنش هم صنفی هایش به حضور او در یک فیلم سینمایی گفت: یک سری از رفقای موسیقایی ام می گفتند فرصت خیلی خوب و جالبی است که می توانی در خدمت این اساتید باشی، عده ای هم می گفتند نه. به قولی بچه هایی که خودشان ترانه سرا و آهنگساز و خواننده هستند فرمان دست خودشان است. ولی وقتی بازیگر می شوی فرمان دستت نیست و تو هم یکی از عوامل یک فیلم هستی. می گفتند از هد بودن موسیقی به شغلی نرو که باید در آن منتظر اندیشه دیگری باشی. ولی برخی هم گفتند نه این هنر اعلایی است و برو. از جمله پدرم هم مرا تشویق کرد. من هم این فضولی را کردم. در بازیگری هم نه دنبال شهرتم نه چیزی بلکه عاشق موسیقی هستم.

آفاق در پایان گفت: نمی دانم چرا خیلی ها فکر می کنند من مشهدی هستم. من متولد و بچه تهران هستم. پدر هم تهرانی است. مادرم متولد بجنورد است. من دانشجوی مشهد بودم و وای که هنر مشهد چقدر قوی است. معماری، نقاشی، موسیقی و تئاتر بی نظیر هستند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.