دوشنبه, 13 مرداد 1399
کد خبر: 12656

حاشیه دوباره داریوش ارجمند؛ این بار با چوب بیلیارد

آوینی فیلم: بعد از جنجال رسانه ای داریوش ارجمند و بهروز افخمی، این بار اظهار نظر داریوش ارجمند درباره ورزش بیلیارد حاشیه ایجاد کرد و یک داور و مدرس بین المللی در این رشته طی نوشته ای به نقد نگاه «داریوش ارجمند» پرداخت.

آوینی فیلم: داریوش ارجمند در گفتگو با یکی از برنامه های اینترنتی اظهار داشت که با وجود عشق بیلیارد اما ۲۰ سال است برای آبروی مالک اشتر دست به چوب نزدم. این گفته واکنش یک داور و مدرس بین المللی رشته بیلیارد را در پی داشت تا طی نوشته ای به انتقاد از صحبت های داریوش ارجمند بپردازد.

آرمین قلی پور، مربی،داور و مدرس بین المللی در این باره نوشت: «روز تاریک گذشته مصاحبه ی بازیگری مشهور،خوش صدا و خوش سیما داریوش خان ارجمند که سالهاست اورا مالک اشتر میشناسیم،چهره ی رشته ی ورزشی من و تمام ورزشکارانمان را آلوده به باورهای غلط کرد.
جناب داریوش خان ارجمند،ما٢٠ سال است جامعه ایی وزین تحت عنوان فدراسیون بیلیاردجمهوری اسلامی هستیم که در جنگ ها نه با گریم و شمشیر های نا برنده و دکورهای ساختگی،بلکه با فشار های زیاد و کاملاً واقعی پرچم ایران را ٩٠ بار به اهتزاز دراوردیم.
جای کسی بازی نکردیم،جای خودمان به یاری علی (ع) ، رویارو تیغ زدیم.در اردوها از مربی تا بازیکن در کنار همین میزهای بیلیارد نماز را به جماعت ایستادیم،با وضو روی همین میز بیلیارد تمرین کردیم،قبل اعزام از زیر قرآنی رد شدیم که هیچ جای آن ورزشی را حرام نخوانده بلکه رنجاندن دل ها را ناثواب میداند.
مالک در آن روزگار شمشیر را دوای درد جست و ما در این روزگار علم را،شمشیر کهنه را به گردن علم امروزمان نزنید لطفاً.
کاش به جای گیر کردن در گل نقش هابه فراز به سوی عرش ها بسنده کنیم،ای بسا عرشیانی که به کلامی فرش نشین خواهند شد.
درست است که نبود مدیریت و اقدامات فرهنگی در فدراسیون ما باعث این باورهای غلط است ولی گاهی از بزرگان بیشتر انتظار می رود».


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.