چهارشنبه, 7 خرداد 1399
کد خبر: 12564
درباره ساخت سریال صهیونیستی «تهران» با محوریت «فعالیت هسته ای»

هکر موساد هم راه به جایی نخواهد برد!

آوینی فیلم: باز هم موتور رسانه های ضدایرانی و در راس آن صهیونیست های غاصب روشن شد و قرار است سریالی با محوریت «فعالیت هسته ای» را علیه ایران و به نام «تهران» بسازند. سریال هشت قسمتی «تهران» را شبکه اسرائیلی «کان» تولید می کند.
آوینی فیلم

در سریال جدیدی که کارگردان اسرائیلی علیه ایران خواهد ساخت، نوید نگهبان، بازیگر ایرانی الاصلی که پیشتر نیز در پروژه های ضدایرانی فعالیت می کرد، یکی از نقش آفرین ها خواهد بود.  همچنین شان توب بازیگر ایرانی ساکن لس آنجلس نیز در سریال جاسوسی «تهران» بازی خواهد کرد.

به گزارش نشریه «دد لاین»، این مجموعه حادثه ای، ماجرای یک هکر اسرائیلی سازمان موساد است که به ایران می رود تا در نیروگاه‌های هسته ای این کشور خرابکاری کند.

گروه تولید مینی سریال ضد ایرانی «تهران»، اسرائیلی هستند و مشخص است که یک پروژه سفارشی را به انجام می رسانند! فیلمنامه این مجموعه را موشه زوندر و اومری شنهار می نویسند و این سریال را دنیل سرکین کارگردانی خواهد کرد و نوید نگهبان که در سال‌های اخیر در سریال ضدایرانی «هوملند» و فیلم سینمایی «علاءالدین» حضور داشت، در نقش یک افسر عملیاتی موساد در سریال «تهران» بازی می کند.

همچنین شان توب که بازی در فیلم های «تصادف» و «مرد آهنی» را در کارنامه دارد، نقش یک مأمور امنیتی پیشین ایرانی و فعال سیاسی را بازی می کند. اما بازیگر اصلی فیلم، نیو سلطان هنرمند جوان اسرائیلی است که نقش این هکر به نام «تامار ربینیان» را بازی می کند. او به دلیل ریشه های ایرانی خود از طرف موساد برای انجام این مأموریت فوق سری برگزیده می شود و به تهران، شهر زادگاهش سفر می کند. تامار به دنبال شکست عملیات از سوی نیروهای امنیتی تحت تعقیب قرار می گیرد و درگیر ماجراهای مختلفی در ایران می شود.

سریال هشت قسمتی «تهران» برای شبکه اسرائیلی «کان» تولید می شود، البته احتمال تغییر نام آن نیز وجود دارد. شرکت های سینمایی «دونا»، «شولا اشپیگل»، و «پپر پلینز» از تهیه کنندگان این مجموعه هستند و توزیع جهانی را «سینه فیکس رایتز» برعهده دارد.

زمان پخش سریال «تهران» هنوز مشخص نیست.

به گزارش آوینی فیلم، رژیم صهیونیستی و رسانه های حامی غرب بعد از شکست های متوالی در عرصه نظامی و امنیتی و در حالی که دست های آلوده شان برای جهانیان رو شده است، به دنبال جوسازی رسانه ای از طریق تصویر هستند و هر از چند گاهی پروژه های سینمایی و سریالی را علیه دستاوردهای ارزشمند ایران با نگاهی تحریفی و دروغین به نمایش می گذارند که آخرین نمونه اش، ساخت فیلم سینمایی ضعیف    «مامور مخفی» بود که با وجود حضور در جشنواره برلین، نتوانست جایگاه قابل توجهی در نگاه منتقدان سینمای جهان پیدا کند. حالا به نظر می رسد «تهران»، نمونه سریالی همان فیلم شکست خورده است و این جوسازی ها راه به جایی نخواهد برد.

لازم به ذکر است که پیشتر سریال پُرمخاطب «گاندو» با رویکرد معرفی جاسوس های غربی در ایران ساخته شد و هم اکنون هم شرایط آماده سازی دومین فصل آن در حال انجام است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.