دوشنبه, 23 تير 1399
کد خبر: 12393
فرشته ارسطویی بازیگر جوان «سال دوم دانشکده من»:

نزدیک سه ماه زیر نظر پانته‌آ پناهی‌ها تمرین می‌کردیم

آوینی فیلم: فرشته ارسطویی بازیگر جوان سینما پیرامون اولین تجربه سینمایی خود در فیلم سینمایی «سال دوم دانشکده من» سخن گفت.

آوینی فیلم: فرشته ارسطویی بازیگر جوان سینما پیرامون اولین تجربه سینمایی خود در فیلم سینمایی «سال دوم دانشکده من» گفت: این فیلم به عنوان اولین حضور من در سینما تجربه بسیار شیرینی است، برای هر بازیگری آرزوست که شروع کارش با کارگردانان بزرگ باشد و من هم به این آرزو رسیدم.  وی در همین راستا ادامه داد: رسول صدرعاملی برای من کارگردان بزرگی است، وقتی برای فیلم وی انتخاب شدم حس و حال عجیبی داشتم و حالا به شدت خوشحالم از اینکه در این فیلم به ایفای نقش پرداختم.

بازیگر فیلم «سال دوم دانشکده من» درباره چگونگی حضورش در این پروژه تاکید کرد: من به همراه عده دیگری از هم سن و سال هایم نزدیک سه ماه به دفتر رسول صدرعاملی می‌رفتیم و زیر نظر پانته‌آ پناهی‌ها تمرین می‌کردیم. به مرور از تعداد افرادی که برای ایفای نقش در این فیلم آمده بودند انتخاب صورت گرفت. از میان تمامی افراد خوشبختانه من و سها نیاستی برای این فیلم انتخاب شدیم.

این بازیگر سینما دلیل انتخاب خود توسط صدرعاملی را اینگونه توصیف کرد: به عنوان اولین تجربه بازیگری در سینما باید بگویم صدرعاملی انسان فوق العاده باهوشی است و برای انتخاب بازیگر دقت بسیاری دارد. واقعیت امر من نمی‌دانم که چگونه و بر اساس چه معیاری توسط وی انتخاب شدم. 

وی ادامه داد: برای این فیلم زحمات زیادی کشیده شد و پروسه پیش از تولید و آماده شدن بازیگران جوان تا فیلمبرداری و اکران پروسه بسیار سخت و طولانی بود. اما خوشحالم که آنچه بر پرده سینما دیدم اتفاق بسیار جذابی بود.

ارسطویی در خصوص سابقه خود در بازیگری خاطرنشان کرد: من پیش از این نیز تجربه بازیگری داشته‌ام و چند سال پیش نیز دوره‌های بازیگری را گذرانده‌ام، اما به واقع «سال دوم دانشکده من» مهمترین و جدیدترین تجربه من در عرصه بازیگری است که امیدوارم مستمر باشد.

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.