سه شنبه, 21 مرداد 1399
کد خبر: 12319
فریده سپاه منصور در مورد حضور برخی نابازیگر در سینما تصریح کرد

برخی با پول و پارتی در این سینما حضور دارند

آوینی فیلم: بازیگر سریال هشتاد و هفت متر گفت: همه از من می پرسند ما چگونه وارد بازیگری شویم، هر کاری اصول خودش را دارد، به نظر من هر کاری نیازمند تمرین و مرارت است، هر کاری پایه های خود، تحصیل و آگاهی می طلبد، بازیگر شدن به خوشگلی و زیبایی نیست بلکه به سختی کشیدن است. 

آوینی فیلم: فریده سپاه منصور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: نزدیک به یکسال از حضورم در سریال هشتاد و هفت متر به کارگردانی کیانوش عیاری می گذرد، البته چند سکانس از بازی من در این سریال باقی مانده که هنوز برای بازی به من خبری نداده اند چندی پیش سریال «نون.خ» را روی آنتن تلویزیون داشتم که خوشبختانه با استقبال خوب مردمی روبرو شد.

وی در همین راستا ادامه داد: تا آنجایی که می دانم قرار است «نون.خ ۲» هم ساخته شود اما هنوز هیچ تماسی برای حضور من در سری دوم این سریال گرفته نشده است، البته شاید مردم شخصیت من در سریال را دوست نداشتند و همین باعث شده تاکنون با من تماسی گرفته نشود. 

بازیگر شدن به خوشگلی و زیبایی ظاهری نیست/برای بازیگر شدن استعداد لازم است///////////////////

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» درباره فعالیت های سینمایی خود اظهار کرد: چندین پیشنهاد سینمایی  داشتم اما بعد از خوانش فیلمنامه ترجیح دادم در آنها بازی نکنم، نمی‌خواهم به دوستان فیلمنامه نویس یا کارگردان بر بخورد اما دوست دارم در کاری باشم که بتوانم در آن یک شخصیت درست را بازی کنم. 

وی درباره حضورش در تئاتر اذعان کرد: من عادت به پرکاری ندارم، هر سال یک تئاتر بازی می کنم و بیشتر سعی می کنم به کیفیت یک اثر اهمیت دهم، امسال هم در نمایش تراس بازی داشتم، این نمایش قرار است یک بار دیگر روی صحنه برود اما من دیگر در آن بازی نمی کنم.

بازیگر فیلم «میهمان مامان» در مورد حضور برخی نابازیگر در سینما تاکید کرد: متاسفانه سالهاست که برخی با پول و پارتی در این سینما حضور دارند، برخی خیال می کنند که بازیگری کار بسیار راحتی است و همه می گویند که گفتن چند دیالوگ کار خاصی نیست، در صورتی که این چنان نیست، بازیگری از یک اتاق به اتاق دیگر رفتن و گفتن چند کلمه نیست. 

وی ادامه داد: بسیاری از بازیگران تئاتر سالها در این عرصه بازی می کنند و چهره نمی شوند، بعد وقتی به سینما یا تلویزیون راه می یابند همه فکر می کنند که با رابطه وارد این عرصه شده اند، اما همه را نمی توان به یک چشم دید، بسیاری از بازیگران سالها و سالها تلاش می کنند تا بتوانند یک لحظه جلوی دوربین ظاهر شوند. 

بازیگر شدن به خوشگلی و زیبایی ظاهری نیست/برای بازیگر شدن استعداد لازم است///////////////////

این بازیگر پیشکسوت سینما درباره راه اصولی برای حضور در تئاتر اضافه کرد: همه از من می پرسند ما چگونه وارد بازیگری شویم، هر کاری اصول خودش را دارد، به نظر من هر کاری نیازمند تمرین و مرارت است، هر کاری پایه های خود، تحصیل و آگاهی می طلبد، بازیگر شدن به خوشگلی و زیبایی نیست بلکه به سختی کشیدن است. 

وی در ادامه اذعان کرد: البته این را بگویم که در ابتدا برای بازیگر شدن نیاز به استعداد است، یعنی اگر کسی استعداد نداشته باشد با هزاران ساعت تمرین هم آن بازیگر خوبی که باید باشد نمی شود، متاسفانه در سینما جوی وجود دارد که این شائبه را به وجود آورده که همه با رابطه حضور دارند، من نمی توانم لابی بازی را کتمان کنم اما همه اینگونه نیستند. 

سپاه منصور خطاب به جوانانی که بازیگری علاقه دارند خاطرنشان کرد: من فقط به جوانان و مشتاقان بازیگری می گویم، که بازیگری آن جور که شما فکر می کنید آسان نیست، بازیگری عشق و شور و در عین حال تحمل سالها سختی را می طلبد. 

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.