سه شنبه, 12 فروردين 1399
کد خبر: 12291
مارال فرجاد بازیگر سریال «برادرجان» درباره تئاتر تصریح کرد

در تئاتر همه چیز شفاف‌تر بوده و رابطه و لابی وجود ندارد

آوینی فیلم: بازیگر فیلم «ارتش سری» گفت: در حال حاضر منتظر حضور ارتش سری در در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر هستیم، اما پیش از آن صحبت‌های اولیه برای حضورم در «خوب، بد، جلف ۳» هم صورت گرفته و احتمالاً در این فیلم به ایفای نقش خواهم پرداخت.

آوینی فیلم: مارال فرجاد بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون احتمال حضورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: امسال در چندین فیلم به ایفای نقش پرداخته‌ام، فیلمبرداری تمامی آثار به پایان رسیده، اما تا تایید هیات انتخاب جشنواره نمی‌توان به طور قطع درباره حضور این آثار در جشنواره فیلم فجر امسال صحبت کرد، در هر صورت من امیدوارم که در فجر امسال فیلم داشته باشم.

وی درباره حضورش در فیلم سینمایی «خوب بد جلف-ارتش سری» اضافه کرد: در فیلم سینمایی ارتش سری نقش متفاوتی را بازی کرده‌ام، البته نزدیک به ۱۴۰ دقیقه فیلمبرداری داشته ایم و حال باید دید در تدوین چه مقدار از بازی من باقی خواهد ماند.

بازیگر سریال «برادرجان» با اشاره به داستان متفاوت کمدی ارتش سری اذعان کرد: «خوب بد جلف ۲» یا همان ارتش سری داستان متفاوتی دارد و از جمله کمدی‌های سالم سینما است، در این فیلم یکی از زنان ارتش سری خواهم بود که وارد داستان شخصیت‌های پیشین فیلم خوب بد جلف می‌شوند.

وی با اشاره به ساخت ادامه داستان ارتش سری تاکید کرد: در حال حاضر منتظر حضور ارتش سری در فجر هستیم، اما پیش از آن صحبت‌های اولیه برای حضورم در «خوب بد جلف ۳» هم صورت گرفته و احتمالاً در این فیلم به کارگردانی پیمان قاسمخانی به ایفای نقش خواهم پرداخت.

پیمان قاسمخانی «خوب، بد، جلف ۳» را جلوی دوربین می‌برد/پول و پارتیِ بازیگر در سینما موفقیتی گذرا است////////////////چهارشنبه

بازیگر سریال «رهایم کن» درباره حضورش در فیلم «زنبور کارگر» افزود: در فیلم «زنبور کارگر» به کارگردانی افشین صادقی هم به ایفای نقش بسیار متفاوتی خواهم پرداخت و امیدوارم این فیلم نیز راهی فجر شود.

وی پیرامون نقش خود در فیلم زنبور کارگر ادامه داد: در «زنبور کارگر» نقش یک زن کر و لال را بازی می‌کنم، اتفاقی که تاکنون در کارنامه کاری من شکل نگرفته است، امیدوارم با حضور در فجر این نقش به خوبی دیده شود.

بازیگر فیلم «جاودانگی» درباره تمایل خود برای دریافت سیمرغ جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: به هر حال هر بازیگری دریافت جایزه را دوست دارد، باید دید این آثار در نهایت و روی پرده چه خواهند شد، البته این روز‌ها بیشتر برای لذت بردن از نقش بازی کرده و زیاد به جایزه فکر نمی‌کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: درست است که جایزه و جشنواره شیرین هستند، اما اگر یک بازیگر خودش را درگیر این چیز‌ها کند اضطراب وارد زندگی اش می‌شود، من ترجیح می‌دهم که به جای این اتفاق، تمرکزم را کاملاً روی بازی و کاری که در آن حضور دارم بگذارم. از نظر من لذت بردن از نقش ارزش بیشتری دارد، حال اگر جایزه ببرد که حالش چندین برابر خوب می‌شود.

پیمان قاسمخانی «خوب، بد، جلف ۳» را جلوی دوربین می‌برد/پول و پارتیِ بازیگر در سینما موفقیتی گذرا است////////////////چهارشنبه

بازیگر سریال «کت جادویی» درباره ایفای نقش در آثار کمدی توسط بازیگران زن افزود: از نظر من بازی در نقش‌های کمدی بسیار راحت است و فکر می‌کنم که اتفاقاً ایفای نقش‌های درام و تراژیک بسیار سخت‌تر است، من کمدی زیاد بازی کرده ام، اما همواره تمایلم به آثار جدی است. البته در قبال بازیگران زن نباید فراموش کنیم که محدودیت‌های بیشتری نسبت مردان در ایفای آثار کمدی وجود دارد.

وی درباره موفقیت‌های خود طی دو سال گذشته در عرصه بازیگری اضافه کرد: هر آدمی در زندگی اگر خودش را بشناسد به موفقیت می‌رسد، من در دهه هشتاد بیشتر براساس هیجان انتخاب می‌کردم، همین انتخاب‌های احساسی و علاقه به معروفیت و ... بدون دقت انجام می‌شد، از سال ۹۴ به بعد به این فکر کردم که از بازیگری چه می‌خواهم و به همین دلیل مسیرم را کاملا عوض کردم.

پیمان قاسمخانی «خوب، بد، جلف ۳» را جلوی دوربین می‌برد/پول و پارتیِ بازیگر در سینما موفقیتی گذرا است////////////////چهارشنبه

بازیگر فیلم «شب لرزه» با اشاره به علاقه همیشگی خود به عرصه تئاتر ادامه داد: من خیلی مشتاق این نیستم که در هر شبکه فیلم و سریال داشته باشم، دوست دارم بیشتر در آثاری بازی کنم که باعث رشد من شوند، به همین دلیل بیشتر به سمت تئاتر رفتم، در تئاتر همه چیز شفاف‌تر بوده و رابطه و لابی وجود ندارد و همه چیز حاصل استعداد بازیگر است.

فرجاد در همین رابطه خاطرنشان کرد: به قول یکی از اساتیدم، بازیگری یک بازیگر مهمتر است، چهره، زیبایی، پول و یا پارتی کارساز نیست، شاید یک بازیگر با این روابط در یک فیلم بازی کند اما این موفقیت گذرا بوده و شاید سال‌ها بعد آن فیلم رزومه درخشانی در کارنامه وی نباشد.

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.