يكشنبه, 17 فروردين 1399
کد خبر: 12208
واکنش تند علیرام نورایی به پوران درخشنده و باران کوثری و بازیگران سینمای ایران

تکلیف من که با سینما مشخص است تا خانم کوچولو ها! و آقا بزرگها! بر سینمای کشورم حکمرانی میکنند!!!

آوینی فیلم: علیرام نورایی در واکنش به انتقاد پوران درخشنده مبنی بر افزایش بی رویه دستمزد بازیگران، در فضای مجازی نوشت: از دستیارنتون سوال بفرمایید با چند نفر خارج از لیست ثابت تمام فیلمها برای کارهایتان تماس گرفته اند؟!!!
آوینی فیلم

آوینی فیلم: پوران درخشنده در گفتگویی از افزایش غیرمنطقی دستمزد بازیگران انتقاد کرده بود و علی‌رام نورایی بازیگر «قلاده‌های طلا» در واکنش به صحبت‌های پوران درخشنده در اینستاگرام نوشت:‌ «از سینمایی که بازیگرانش به تعداد انگشتهای دو دست نمی رسد چه انتظاری دارید ؟! از دستیارنتون سوال بفرمایید با چند نفر خارج از لیست ثابت تمام فیلمها برای کارهایتان تماس گرفته اند؟!!!

سنگ خودم را به سینه نمی زنم تکلیف من که با سینما مشخص است تا خانم کوچولو ها! و آقا بزرگها! بر سینمای کشورم حکمرانی میکنند!!! بهر حال حتما شما هم جمله “این قلاده های طلا بازی کرده” را شنیده اید!!!

برای سایر همکاران با استعداد و کار بلدی که سالهاست پشت در سینما مانده اند و هیچ راهی جز لابی گری و کولی دادن و هم تیم شدن با دوستان مالک سینمای ایران!!! برایشان باقی نمانده ، آن هم صرفا جهت گرفتن نقشهای فرعی و در حاشیه بودن!!! جسارت میکنم... ای کاش شما و سایر همکارانتان چه کارگردان و چه تهیه کننده میتوانستید نظارتی بر تماس با کاندیداهای نقشهایتان داشته باشید و یا مستقیم و بی واسطه با بازیگرانتان صحبتهای اولیه را انجام میدادید!»

اشاره علیرام نورایی به خانم کوچولوی سینمای ایران مربوط می شود به درگیری چند سال پیش او با باران کوثری و جمله ای که بعدها لیلا اوتادی علیه باران کوثری به کار برد. آنچه پیدا است وضعیت انتخاب بازیگران در سینمای ایران و دست های پشت پرده در انتخابات، وضعیت نامناسب و نابرابری را پدید آورده است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.