چهارشنبه, 22 مرداد 1399
کد خبر: 12136
جواد شمقدری کارگردان سریال «نفوذ» تصریح کرد

همین که بودجه دچار مشکل شود یعنی بزرگترین سنگ اندازی

آوینی فیلم: شمقدری کارگردان سریال نفوذ اذعان داشت: همین که بودجه دچار مشکل شود یعنی بزرگترین سنگ اندازی، چون وقتی بودجه نباشد نمی توان کاری کرد، تولید فیلم هزینه بالایی دارد مخصوصا سریال نفوذ که سال 57 و 58 را روایت می کند و همه صحنه ها را با لوکیشن باید بسازیم و جلوه های کامپیوتری سنگینی هم دارد.

آوینی فیلم: جواد شمقدری کارگردان سریال نفوذ در خصوص شروع ادامه فیلمبرداری این سریال گفت: هنوز که فیلمبرداری را شروع نکرده ایم اما شاید تا چند روز آینده شروع کنیم، ظاهرا مشکل بودجه حل شده و بخشی از بودجه را پرداخت کرده اند.

وی افزود: این سریال، کار سنگینی است اما متاسفانه بودجه کمی را برای آن در نظر گرفته بودند؛ در تقسیم بندی هایشان الف فاخر برای این سریال تعیین کرده بودند اما بودجه ای که تنظیم شده بود برای چنین سریالی با این تقسیم بندی کم بود، امیدواریم که فیلمبرداری نهایی شود.

شمقدری اظهار داشت: قرار است که به امید خدا ضبط سریال را شروع کنیم، ارتش هم به کار اضافه می شود به ما کمک می کند؛ فکر می کنم سریال در 40 قسمت به پایان برسد و در سال آینده پخش خواهد شد.

کارگردان سریال نفوذ اذعان داشت: همین که بودجه دچار مشکل شود یعنی بزرگترین سنگ اندازی، چون وقتی بودجه نباشد نمی توان کاری کرد، تولید فیلم هزینه بالایی دارد مخصوصا سریال نفوذ که سال 57 و 58 را روایت می کند و همه صحنه ها را با لوکیشن باید بسازیم و جلوه های کامپیوتری سنگینی هم دارد.

جواد شمقدری در پایان گفت: قطعا در میان این افرادی که برای ساخت سریال تصمیم گیری می کنند ممکن است افرادی هم باشند که نخواهند این سریال ساخته شود و نمی شود کارشکنی ها را انکار کرد اما ما هم سندی برای این حرف نداریم، اما بعید نیست چنین افرادی وجود داشته باشند.

منبع: راه دانا

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.