سه شنبه, 21 مرداد 1399
کد خبر: 12108
میثم مطیعی مداح انقلابی در واکنش به برخی شایعات پاسخ داد

نباید برای گرفتن لایک به گرفتن حال مخاطبان راضی شد

آوینی فیلم: میثم مطیعی مداح حماسی خوان گفت: برخی ورزشکاران و بازیگران که خود را سلبریتی هم می‌نامند و در هر مسأله ریز و درشتی بدون اطلاع اظهارنظر می‌کنند، وظیفه سنگین‌تری دارند که جامعه را در التهاب مسائل شخصی خودشان نیندازند و تشویش و منفی‌نگری را به جامعه منتقل نکرده و به جای گلایه و شکایت در مسیر بهبود همه کاستی‌های موجود، آستین همت بالا بزنند. نباید برای گرفتن لایک به گرفتن حال مخاطبان راضی شد.

آوینی فیلم: میثم مطیعی مداح جوان کشورمان اخیراً به صلاحدید پزشکان، مورد عمل جراحی قرار گرفت. بستری شدن این مداح حماسی‌خوان سبب شد تا شایعاتی درباره وضعیت جسمانی او در شبکه‌های اجتماعی پخش شود که برخی از آنها واقعیت نداشت و در نهایت این مداح اهل‌بیت(ع) در صفحه اجتماعی خود به این شایعات پاسخ داد و نوشت: "بعد از مشورت‌ فراوان و به صلاحدید پزشکان سه عمل جراحی را از زمستان 97 تاکنون پشت سر گذاشتم و هم‌اکنون در دوره نقاهت و بازیابی سلامتی هستم. برخی دوستان لطف داشتند و مطالبی در مورد بنده منتشر کردند که گویا باعث نگرانی اطرافیان و آشنایان شده است. به لطف خدا جای هیچگونه نگرانی نیست و ان شاءالله از مهرماه در دانشگاه حاضر می‌شوم و کارها را از سر خواهم گرفت. به‌خاطر اینکه آرامش روان و آسایش ذهنی شما عزیزان برایم مهم است، راضی به رسانه‌ای کردن این مسئله نبودم، چرا که آن را مسأله‌ای عادی و شخصی می‌دانم، اما مطالب منتشر شده در برخی رسانه‌ها ناگزیر مرا به این ورطه کشاند.

خبر خوب، موجب حال خوب در شنونده و بیننده می‌شود. نیاز جامعه ما است که از التهابات روانی و رسانه‌ای به دور باشد؛ مخصوصاً برخی ورزشکاران و بازیگران که خود را سلبریتی هم می‌نامند و در هر مسأله ریز و درشتی بدون اطلاع اظهارنظر می‌کنند، وظیفه سنگین‌تری دارند که جامعه را در التهاب مسائل شخصی خودشان نیندازند و تشویش و منفی‌نگری را به جامعه منتقل نکرده و به جای گلایه و شکایت در مسیر بهبود همه کاستی‌های موجود، آستین همت بالا بزنند. نباید برای گرفتن لایک به گرفتن حال مخاطبان راضی شد.

محرم درس عبور از خویشتن برای تکلیف‌مدارانه زیستن است.

بگذریم...

خوشحال خواهم شد که همچنان مشمول دعای خاص شما دوستداران اهل‌بیت (ع) قرار بگیرم.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.