سه شنبه, 21 مرداد 1399
کد خبر: 12106
فریبا نادری بازیگر سریال «ستایش» تصریح کرد

چشم‌بسته و قرارداد امضانکرده این نقش را پذیرفتم

آوینی فیلم: فریبا نادری بازیگر سریال «ستایش» گفت: از نظر من «پری‌سیما» به‌قدری باورپذیر بود که مردم قبول کردند چنین کاراکتری وجود دارد؛ این کاراکتر به‌درستی اجرا و به تصویر کشیده شده است. هر چه بیشتر مخاطبان از «پری‌سیما»ی داستان نفرت پیدا کنند، نشان‌دهنده قوت بازی من است.

آوینی فیلم: فریبا نادری بازیگر سریال «ستایش» درباره نقش خود گفت: از نظر من «پری‌سیما» به‌قدری باورپذیر بود که مردم قبول کردند چنین کاراکتری وجود دارد؛ این کاراکتر به‌درستی اجرا و به تصویر کشیده شده است. هر چه بیشتر مخاطبان از «پری‌سیما»ی داستان نفرت پیدا کنند، نشان‌دهنده قوت بازی من است. این شخصیت در ادامه برگ‌های برنده‌ای رو می‌کند که برای «حشمت فردوس»، «صابر» و حتی ببیندگان بسیار غافلگیرکننده است. «پری‌سیما» در این فصل برای انتقام آمده و تا آخر داستان حتی پدرش از کارهای او سر درنمی‌آورد. مخاطبان هر چقدر به نقشم در این کار بد و بیراه بگویند لذت‌بخش است به‌دلیل این‌که در این صورت، باورپذیری این نقش بسیار بوده است.

وی همچنین در مورد شرایط انتقاد گفت: انتقاد محترمانه را می‌پذیرم اما بی‌احترامی را در هیچ شرایطی نه در فضای مجازی و نه حقیقی،‌ نمی‌پذیرم و برخورد خواهم کرد.

این بازیگر در پایان تصریح کرد: کار کردن با آقایان سعید سلطانی و نگارش آقای مطلبی باعث شد چشم‌بسته و قرارداد امضانکرده این نقش را قبول کنم.

منبع: خبرگزاری صبا

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.