سه شنبه, 12 فروردين 1399
کد خبر: 12083

اهدای ۴ هزار بسته لوازم‌التحریر از سوی رهبر معظم انقلاب به فرزندان مدافعان حرم

آوینی فیلم: مدیرعامل بنیاد احسان گفت: از سوی رهبر معظم انقلاب ۴ هزار بسته لوازم‌التحریر به فرزندان مدافعان حرم هدیه می‌شود.

آوینی فیلم: امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در جمع خبرنگاران درباره ارسال لوازم التحریر به مناطق محروم کشور، اظهار داشت: امسال ۲۵۰ هزار بسته کامل لوازم التحریر ایرانی ـ. اسلامی که از تولید کنندگان داخلی خریداری شده است به مناطق محروم ارسال می‌شود.

وی بیان داشت: این لوازم‌التحریر از ۱۰۰ تولید کننده داخلی خریداری شده است و ۲۱۰ شغل جدید را ایجاد کرده است.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام بیان داشت: ما به دنبال این هستیم این مشاغل تعطیل نشود و با حمایت از تولید داخلی به دنبال افزایش اشتغال در این حوزه هستیم. ما به دنبال آن هستیم با مشارکت مردم تعداد بسته‌های لوازم التحریر را به ۵۰۰ هزار تا برسد و این اقدام از اول مرداد تا ۱۵ مهر ماه ادامه دارد. بیش از ۵ هزار جهادگر در ۵ استان کشور از جمله تهران، خراسان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان نسبت به جمع‌آوری لوازم التحریر ایرانی اقدام می‌کنند.

مدیرعامل بنیاد احسان با اشاره به اینکه این بسته‌های لوازم التحریر برای مناطق محروم کل کشور است، گفت: شهروندان می‌توانند از طریق سامانه دنیای احسان ثبت نام کنند و در جمع‌آوری و توزیع بسته‌ها مشارکت‌کنند و تنها لازم است قید شود که این لوازم التحریر در کجا توزیع می‌شود. یکی دیگر از اقدامات این است که باید کد ملی دانش‌آموزی که لوازم التحریر دریافت کرده است را برای ما ارسال کنند. از سوی رهبر معظم انقلاب نیز ۴ هزار پک لوازم التحریر به فرزندان شهدای مدافعان حرم هدیه می‌شود. مردم نیز می‌توانند از طریق سامانه #۱۵*۳۰۴۰* کمک‌های لازم را برای تامین لوازم التحریر داشته باشند.

مدنی گفت: با مراجعه به ادارات پست نیز می‌توانند به صورت رایگان کمک‌های خود را به مشق احسان اهدا کنند.

منبع: خبرگزاری بسیج

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.