يكشنبه, 11 خرداد 1399
کد خبر: 11990

«خاندان چن چی» به نوفل لوشاتو می آید

آوینی فیلم: نمایش «خاندان چن­چی­» به کارگردانی امین سعدی به سالن اصلی عمارت نوفل­ لوشاتو می­ آید.
آوینی فیلم

به گزارش روابط عمومی گروه، امین سعدی که سال گذشته نمایش «دولو روسا» را کارگردانی کرده و با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شده بود، در تازه­ترین اثر نمایشی خود به سراغ متن پیچیده­ای از آنتونن­ آرتو  به نام خاندان چن­چی رفته است.

نمایش نامه­ا­ی که به دلیل پیچیدگی ساختاری و مفهومی، کمتر کارگردانی در سال های اخیر به سراغ آن رفته. تاکید نویسنده­ی این اثر،  بر خلق قصه­ای پر از ضرب­آهنگ و مفهومی است که بتواند به خلق اندیشه و نگرشی انتقادی منجر شود تا جامعه را تحت تاثیر قرار دهد. این مهم و انتقال این مفاهیم، کارگردانی این نمایشنامه را دشوار کرده است.نمایش خاندان چن­چی روایتی تاریخی- فلسفی دارد که آنتونن­ آرتو به زیباترین شکل ممکن قصه­ی یک کشیش جنایت­کار را در دل تاریخ روایت می­کند. 

گروه تئاتر آمیتیس به سرپرستی امین سعدی طی بیش از شش­ماه گذشته تمرینات  فشرده­ای را برای روی صحنه آوردن این نمایش پیچیده پشت سر گذاشته­ و کوشیده­اند تا با ایده پردازی و درماتورژی متفاوت، ضمن وفاداری به متن اصلی، اجرایی نوین و همسو با سلیقه­ی تماشاگر امروز تئاتر روی صحنه ببرد.

این نمایش اجرای خود را از ۲۴ شهریورماه در سالن اصلی عمارت نوفل­لوشاتو آغاز می­کند. گفتنی است بلیط سه اجرای نخست با تخفیف 25% در سایت تیوال در حال پیش فروش است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.