پنجشنبه, 26 تير 1399
کد خبر: 11816

وقتی شیلا خداداد از قهرمانان وطن یاد می کند و خواننده وطن دست به دامان رقاصه می شود!

آوینی فیلم: بازیگر قدیمی که چندین سال است به سراغ طراحی و اجرای حرکات موزون رفته است! در کنسرت موسیقی به انجام حرکاتی خلاف عرف معمول مردمان ایران دست می زند. رفتار صورت گرفته در کنسرت موسیقی سالار عقیلی مصداق کامل عبور از خط قرمزها جهت همسویی با تفکر شبکه های ماهواره ای و عناصر خود فروخته ای است که مروج سبک زندگی غیرایرانی زنان ایرانی هستند. اما در سویی دیگر یک بازیگر جوان سینما با تمام وجود از رشادت قهرمانان وطن سخن می گوید و با افتخار از شهدای ایران اسلامی یاد می کند.

 آوینی فیلم: وقتی ویدئوی کوتاه رقاصی در کنسرت سالار عقیلی در فضای مجازی پیچید، دل خیلی ها به تنگ آمد از این کوته نظری افرادی که هنوز پس از سالها فعالیت معنای هنرمندی برای مردم هنرپرور ایران را درک نکردند. فرقی ندارد انجام باله باشد یا رقصی چنین در میانه میدان! انجام دهنده اش بازیگری قدیمی یا جوانی گمنام باشد. مساله بر سر چگونگی روش است. پس آزرده خاطر می شوی از هنرمندانی که جایگاه خود را نزد مردم فراموش می کنند و به روشی تن می دهند که ویژه افراد بی هنر و کاسبکار است. از این راه باید صد حیف و افسوس خورد نسبت به شیوه به کار رفته توسط خواننده اصیل موسیقی ایران که همچنان صدایش با آثاری زیبا درباره وطن در یادها مانده است ولی بی تفاوت نسبت به خاطره مردمانش دست به دامان رقاصه ای می شود تا کنسرت خود را گرم نگه دارد!

اگر روزی سالار عقیلی همنشین شبکه های ضدایرانی بود و به گفتگو با رسانه هایی دست زد که از پادشاهان مستبد پول توجیبی میگیرند، گمان بر این بود که آن اتفاق از سر ناآگاهی رخ داد و در ادامه عذرخواهی می تواند جلوی پایان همکاری هایش را در ایران بگیرد ولی این رفتار دور از منزلت رخ داده در کنسرت اخیرش همه صداهای شنیدنی گذشته اش را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

به گزارش آوینی فیلم، وقتی رفتار نامناسب و نامتعارف چهره های شناخته شده را می بینیم و می شنویم، از عناوینی که به نام هنرمند کلید خورده ناامید می شویم ولی وقتی بازیگر جوانی همچون «شیلا خداداد» با رسانه ای که چندان عملکرد همسویی نشان نداده گفتگو می کند و با شهامت و شجاعت از پُست های فضای مجازی اش درباره مناسبت هایی مثل سالروز ورود آزادگان به میهن دفاع می کند، نور امید دوباره جوانه می زند.

تکمیل کننده این یادداشت، گفته های خانم شیلا خداداد در حمایت از قهرمانان وطن است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.