پنجشنبه, 26 تير 1399
کد خبر: 11804

تهیه کننده پیشکسوت به دنبال کارگردان فراری می گردد

آوینی فیلم: محمد آزادی مهربانی تهیه کننده پیشکسوت سینما به دنبال شکایت از «س.چ» کارگردان جوان و متواری شدن او در شرایط بسیار بغرنجی به سر می برد.

آوینی فیلم: محمد آزادی مهربانی سال 63 فعالیت هنری خودش را آغاز کرد که از جمله فیلم‌هایی که در آن حاضر بوده می‌توان به «ترن» مرحوم امیر قویدل، «پلاک» ابراهیم قاضی‌زاده، «میرزا کوچک‌خان» و «سردار جنگل» و نمایشنامه «بایرام» به‌کارگردانی تقی سلحشور و چند کار تلویزیونی دیگر به‌کارگردانی تقی سلحشور در آن سال‌ها اشاره کرد.

چند سالی از محیط سینما دور بود تا اینکه در سال 89  «دور کرج در 8 روز» انجام داد بعد از آن فیلم اجتماعی و تأثیرگذار «پشت دیوار باغیست» را در کارنامه خودش دارد. سپس فیلم سینمایی «تنها صداست که می‌ماند»، فیلم سینمایی «دهه شصتی‌ها» و سریال‌های  «سال‌های حادثه» و «از گهواره تا ماه» و فیلم سینمایی «ریشوهای باریشه» در نقش‌های مختلف، ظاهر شد. اما یکی از حساس‌ترین نقش‌هایی را که محمد آزادی مهربانی داشته است، نقش حضرت امام خمینی(ره) بود که دو بار این اتفاق را رقم زد.

در تماس با آوینی فیلم تصریح کرد: به دنبال شکایت از کارگردان جوان فراری «س.چ»  در حال حاضر حالِ خوبی ندارد. سه یا چهار سال قبل از فرط مشکلات کاری، سکته کرده است. کسی از شرایط او خبر ندارد و ناگفته‌های بغرنجی دارد که هر دلباخته فرهنگ و هنری بشنود آزرده می‌شود.

وی تأکید کرد: واقعاً انتظار دارم صداوسیما، وزارت ارشاد و یا اهالی فرهنگ و هنر به دادِ من برسند. حداقل آثار ساخته‌شده‌ام را به دستم برسانند که معلوم نیست دست چه‌کسی است و به گوشم می‌رسد به من نگفته آثارم فروخته شده است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.