يكشنبه, 17 فروردين 1399
کد خبر: 11799

حجت‌الاسلام پناهیان، کتاب «ادب عاشقی» را رونمایی می کند

آوینی فیلم: آیین رونمایی از کتاب «ادب عاشقی» با موضوع آداب حضور در مجالس اهل بیت علیهم‌السلام و باحضور حجت‌الاسلام پناهیان بعد از ظهر امروز در خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

آوینی فیلم: آیین رونمایی از کتاب «ادب عاشقی»، به همت هسته احیاء امر مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه‌السلام و با مشارکت خبرگزاری فارس و نشر معارف چهار‌شنبه ۳۰ مردادماه در این خبرگزاری و با حضور حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان برگزار می‌شود.

کتاب «ادب عاشقی» که مشتمل بر سلسه مباحث حجت‌الاسلام محمدرضا عابدینی با موضوع آداب حضور در مجالس اهل بیت علیهم‌السلام است با کوشش علی جعفری هرستانی تنظیم و تحت نظر وی در نه فصل به رشته­ تحریر درآمده است.

این اثر که به همت هسته احیاء امر مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، تهیه و تنظیم‌شده است تلاش دارد تا با تبیین جایگاه، اهمیت و آثار شرکت در مجالس اهل­ بیت علیهم‌السلام و سپس ذکر آداب حضور در آن، مخاطبان و مستمعان مجالس اهل بیت علیهم­‌السلام را جهت بهره­‌گیری هرچه بیشتر از برکات این مجالس مهیا کند.

این کتاب با عنوان «ادب عاشقی» با موضوع آداب حضور در مجالس اهل­بیت علیهم­‌السلام و ناظر به مخاطب و شرکت­‌کننده در مجالس اهل‌بیت علیهم­‌السلام برای استفاده هرچه بیشتر و بهتر از این مجالس، جلد نخست از مجموعه­‌ای دوجلدی است و جلد دوم این اثر که در مراحل نهایی تدوین قرار دارد با عنوان «ادب خادمی» و با موضوع آداب برپایی و اقامۀ مجالس اهل­‌بیت علیهم­‌السلام که شامل نکات کاربردی و تشکیلاتی ویژۀ مسئولان هیئات و برگزارکنندگان و خادمان مجالس اهل­بیت علیهم­‌السلام است نیز به زودی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

این کتاب را در ۱۷۰ صفحه و به قیمت ۳۵۵۰۰ تومان توسط نشر معارف روانه بازار نشر شده است.

منبع: فارس

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.