چهارشنبه, 9 بهمن 1398
کد خبر: 11766
بی تفاوتی مسئولان از حضور نامتعارف بازیگران در جوامع بین المللی

بازیگر جنجالی با چه سیمایی سر از مادرید در آورد!

آوینی فیلم: «مینا وحید» چندی پیش در حالی در جشنواره مادرید دیده شد که با لباسی نا متعارف و دور از موازین اخلاقی بود. نکته اینجاست که جدا از این بازیگر دیگر عوامل سینمای ایران هم در جوامع بین المللی بارها با لباس نامتعارف دیده شده اند و مسئولین فرهنگی و سینمایی کشور هم تا به حال هیچ گونه واکنشی نسبت به این نوع پوشش ها نشان نداده اند.

آوینی فیلم: مینا وحید بازیگر جنجالی این روزها پس از مصاحبه با تی وی پلاس و فتوایی مبنی بر دست دادن آزاد زن و مرد نامحرم! و نیز پخش شدن ویدئویی از وی در فضای مجازی بدون حجاب چندی پیش در جشنواره فیلم مادرید با حجابی نامتعارف دیده شد. او با فیلم کوتاه کرمچاله به کارگردانی وحید داوودی در این جشنواره حضور داشت که برنده جایزه بهترین بازیگر زن نیز در این جشنواره شد.

مینا وحید

اما جدا از این جایزه نه چندان مهم و حضور این بازیگر در مادرید مساله اصلی درباره انواع پوشش های نامتعارف هنرمندان ایرانی در مجامع مختلف داخلی و خارجی است که کاملا دور از فرهنگ رسمی ایرانیان قرار دارد. نکته اینجاست که جدا از این بازیگر دیگر عوامل سینمای ایران هم در جوامع بین المللی بارها با لباس نامتعارف دیده شده اند و مسئولین فرهنگی و سینمایی کشور هم تا به حال هیچ گونه واکنشی نسبت به این نوع پوشش ها نشان نداده اند.

مینا وحید

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.