پنجشنبه, 21 آذر 1398
کد خبر: 11710

تهیه کننده ناخدا خورشید پاسخ فراستی را داد

آوینی فیلم: هارون یشایائیان تهیه‌کننده فیلم «ناخدا خورشید» گفت: به اعتقاد من و بسیاری از افراد صاحب‌نظر «ناخدا خورشید» بهترین فیلم در تاریخ سینمای ایران است که در جنوب ایران و خلیج فارس ساخته شده است.

آوینی فیلم: هارون یشایائیان تهیه‌کننده فیلم «ناخداخورشید» در واکنش به حرف‌های شب گذشته مسعود فراستی در برنامه هفت که این فیلم را فاقد زمان، شخصیت‌پردازی و در کل فیلم بدی دانست، به سینماآنلاین گفت: به اعتقاد من و بسیاری از افراد صاحب‌نظر «ناخدا خورشید» بهترین فیلم در تاریخ سینمای ایران است که در جنوب ایران و خلیج فارس ساخته شده است.

او ادامه داد: «ناخداخورشید» فیلم محبوب نسل‌های مختلف در همه دوران‌ها بوده است. فیلمی که جوانان هم در این زمان و هم در زمان خودش با آن ارتباط گرفتند.

یشایائیان اظهار داشت: این فیلم را می‌توان بهترین فیلم ناصر تقوایی دانست. من دلیل مطرح شدن چنین حرف‌ها و نقدهای بی‌اساس را بعد از چند دهه که از ساخت این فیلم می‌گذرد متوجه نمی‌شوم، هر برنامه سینمایی و تلویزیونی باید به دنبال اعتبار و‌ مخاطب باشد آیا این چنین موضع‌گیری‌ها و انتقادهایی برای هفت اعتبار می‌خرد؟ سود شبکه سه، هفت و منتقدانش از کوبیدن تقوایی چیست؟

منبع: سینما آنلاین

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.