يكشنبه, 19 مرداد 1399
کد خبر: 11653

«مجلس قتل رئیس‌ جمهور» برپا می شود

آوینی فیلم: هم‌زمان با سالگرد شهادت شهید رجایی و یارانش، نمایشنامه «مجلس قتل رئیس‌جمهور» اجرا خوانی می‌شود، این نمایشنامه از معدود آثاری است که به‌صورت خاص به موضوع ترورهای دهه ۶۰ می‌پردازد.
آوینی فیلم

نمایشنامه «مجلس قتل رئیس‌جمهور»  به کارگردانی امیر امیری، هم‌زمان با ایام شهادت شهید رجایی در تماشاخانه سرو در قالب اجراخوانی روی صحنه می‌رود.

 هم‌زمان با سالگرد شهادت شهید رجایی و یارانش، نمایشنامه «مجلس قتل رئیس‌جمهور» اجرا خوانی می‌شود، این نمایشنامه از معدود آثاری است که به‌صورت خاص به موضوع ترورهای دهه ۶۰ می‌پردازد.

در این نمایشنامه که نوشته امیر امیری است، علاوه بر محمدمهدی حاجیعلی به‌عنوان صحنه خوان، کامبیز نیک‌آمیز، فریاد جودی، پوریا فرجی، مینا ترکمن، مهشاد بهبودی، زهرا بهاری، مریم قسمت‌کننده، حمید فردین، هانیه یوسفی و محمد معین حاجیعلی به‌عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه این نمایشنامه آمده است: «مکافات جنایت همیشه مرگ نیست، گاهی خون سیاوش نقابی می‌شود از نخوت و تا روز ابد گریبان گیر دست‌های آلوده می‌ماند.»

«مجلس قتل رئیس‌جمهور» دوم و سوم شهریور ساعت ۱۹ در تماشاخانه سرو خوانش می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.