يكشنبه, 19 مرداد 1399
کد خبر: 11628
کارگردان سریال گاندو در باره حواشی سریال مطرح کرد

خطای آقازاده به پای پدرش نوشته نمی شود

آوینی فیلم: جواد افشار کارگردان سریال گاندو گفت: اگر آقازاده ای خطا می کند نباید آن را پای پدرش گذاشت و باید جداگانه بررسی شود، آیا باید به خاطر اشتباه آقازاده آن مقام تضعیف شود؟ قطعا اینطور نباید باشد، این مواضع در سریال گاندو به شدت شفاف گفته شده است.

آوینی فیلم: جواد افشار کارگردان سریال گاندو نسبت به برخی قسمت های سریال که مورد نقد قرارگرفته بود گفت: حاضرم به قرآن کریم قسم بخورم که ما دیالوگ هایی را از روی دلسوزی برای مقامات دولت نوشته ایم، زیرا از بسیاری از مقامات دولت حمایت کرده بودیم که اگر برخی از منسوبین و یا آقازادگان آنها خطایی انجام می دهند در صورتی که آن مقام دخالتی در آن نداشته باشد نباید وی را شماتت کرد، مثال ما هم پسر نوح بود، حتی در فیلمنامه دیالوگ داریم که اگر فردی از نزدیکان مقامات خطایی می کند نباید آن خطا را به پای آن مقام نوشت.

وی در ادامه افزود: یا این جمله به کسی بر می خورد که در سریال گفته ایم اگر آقازاده ای خطا می کند نباید آن را پای پدرش گذاشت و باید جداگانه بررسی شود، آیا باید به خاطر اشتباه آقازاده آن مقام تضعیف شود؟ قطعا اینطور نباید باشد، این مواضع در سریال گاندو به شدت شفاف گفته شده است.

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.