يكشنبه, 19 مرداد 1399
کد خبر: 11599
شبکه های معاند باز هم نگران سریال جسورانه تلویزیون شدند

«گاندو» همچنان وحشت آفرین!

آوینی فیلم: تقریبا کمتر از یک ماه از پایان سریال «گاندو» میگذرد ولی میزان تاثیر گذاری این سریال آنقدر زیاد بوده که همچنان در شبکه های فارسی زبان معاند تحلیل و بررسی می شود. یکی از این شبکه ها، شبکه اینترنشنال وابسته به سعودی ها است.

آوینی فیلم: شبکه تلویزیونی فارسی‌زبان ضدانقلاب، و وهابی ایران اینترنشنال بعدازظهر روز دوشنبه در برنامه خبری و تحلیلی جدید خود، باردیگر به تأثیر پخش  سریال گاندو و همچنین بازتاب آن پرداخت و با حمایت از نگرانی‌ها و واکنش مسئولان دولت روحانی نسبت به پخش این سریال، فیلم مصاحبه مطبوعاتی عباس موسوی, سخنگوی وزارت خارجه و واکنش وزارت خارجه جمهوری اسلامی‌ ایران به‌ویژه جواد ظریف وزیر امور خارجه را در این نشست تحلیلی به نقد و بررسی گذاشت و عنوان کرد که وزیر خارجه ایران در پی پخش این سریال قصد استعفای خود را مطرح کرده است و یکی از منتقدان سرسخت گاندو است.
در ادامه برنامه تحلیلی و سیاسی شبکه ضدانقلاب ایران اینترنشنال، وحشت و نگرانی این شبکه تجزیه‌طلب به‌قدری ملموس و آشکار بود که در این برنامه کارشناس میهمان این برنامه چندین بار ضمن نکوهش عوامل تولید این سریال، پخش سریال را از تلویزیون جمهوری اسلامی ایران برای دولت روحانی از نظر امنیتی، مضر تلقی کرد و از حرکت اعتراض‌آمیز وزارت خارجه و دولت روحانی نسبت به این سریال ابراز خوشحالی کردند.

منبع: کیهان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.