شنبه, 16 فروردين 1399
کد خبر: 11585

پوشش مشکوک اخبار وزیر جوان در ارگان رسانه ای شهرداری تهران

آوینی فیلم: وقتی اتفاقی در رسانه ای تکرار می شود و زمانی که بوی انتخابات و فضای رقابتی به مشام می رسد، می توان به برخی از تیترها و عکس ها و مطالب رسانه ای شک کرد، مثلا برجسته کردن نام وزیر جوان دولت به تکرار در رسانه هایی زنجیره ای جای شک باقی می گذارد!
آوینی فیلم

تازه ترین هفته نامه جوان همشهری در حالی منتشر شده است که اصلی ترین مطلب آن گفت و گو با محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و امیر ناظمی و محمد فرجود (از مدیران حوزه آی تی و فناوری اطلاعات) است. این نشریه برای مطلب یادشده تیتر «مدیران هوشمند برای ایران هوشمند» را انتخاب کرده است. به گزارش مهر، این اولین بار نیست که وزیر ارتباطات با یکی از مجموعه نشریات گروه همشهری مصاحبه می کند، پیش تر آذری جهرمی با روزنامه همشهری مصاحبه ای انجام داده است که از همان شروع مصاحبه برجسته کردن وی در این عبارت محسوس است: «محمد جواد آذری جهرمی همیشه در رسانه‌ها به‌ عنوان جوان‌ ترین وزیر کابینه شناخته و خوانده شده است اما وقتی وزیر ۳۶ ساله ارتباطات صحبت می‌کند اگر چشم‌هایتان را ببندید تصور می‌کنید کلمات جاافتاده و شمرده یک مدیر قدیمی را می‌ شنوید.»

جست و جویی در سایت همشهری آنلاین هم نشان می دهد اخبار مرتبط با وزیر ارتباطات در آن جایگاه ویژه ای دارد و ارگان رسانه ای شهرداری تهران پوشش وسیعی از اخبار آذری جهرمی را در دستور کار خود دارند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.