چهارشنبه, 9 بهمن 1398
کد خبر: 11550
جواد افشار درباره سکانس های حذف شده گاندو گفت

کامبیز دیرباز کوتاه شد!

آوینی فیلم: جواد افشار کارگردان سریال جذاب و پر بیننده گاندو درباره حذفیات گاندو و نقش کامبیز دیرباز توضیحاتی ارائه کرد.

آوین فیلم: جواد افشار درباره حذف نقش کامبیز دیرباز در گاندو گفت: کامبیز دیرباز به صورت افتخاری در سریال حضور داشت، و با لطف خاصش حاضر شد این نقش را ایفا کند، البته حضور او یکی از مهم‌ترین سکانس‌های این سریال بود که متأسفانه سانسور شد. دیرباز در گاندو نقش مأمور امنیتی را بازی می‌کرد که در حوزه مفاسد اقتصادی فعالیت می‌کرد. او زمانی که برای دستگیری یکی از مفاسد اقتصادی می‌رود از این کار منع می‌شود و درباره این موضوع با رئیسش بحث می‌کند. جالب است بدانید ، وقتی که او از این بازداشت منع می‌شود در مسیر بازگشت به منزل ترور می‌شود، این اتفاق به شدت جذاب و دراماتیک بود،اما چون شائبه‌هایی در این زمینه به‌وجود آمد دچار تیغ سانسور شد.  

gando-1024x683.jpg

کارگردان سریال گاندو درباره دیگر بازیگران هم گفت: باید بگویم با آگاهی کامل در این زمینه عمل کردیم. تأکید ویژه من همانگونه که گفتم گمنام بودن نیرو‌های امنیتی بود، پس چاره‌ای نبود جز این‌که از چهره‌های کمتر دیده شده استفاده کنیم. در این میان یکی حضور پیام دهکردی یکی از اتفاقات خوب این سریال بود. او جز بازیگرانی بود که تماشاگر او را می‌شناخت، اما بازی خوب او سبب شد مخاطبان ارتباط نزدیکی با این شخصیت برقرار کنند. درباره وحید رهبانی هم باید بگویم سال‌ها پیش در یک تله فیلم با او همکاری کردم و می‌دانستم توانایی زیادی دارد و اکنون خوشحالم که سال‌ها تلاش او در گاندو به ثمر نشست. 

منبع: ایکنا

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.