شنبه, 23 آذر 1398
کد خبر: 11500

اسناد گاندو در دسترس است

آوینی فیلم: خسرو شهراز بازیگر سریال گاندو گفت: ما که مایکل هاشمیان را در تخیل خودمان نساخته ایم، این شخصیت به نام جیسون رضائیان وجود داشته است و  هر کس که بخواهد می تواند اسنادش را پیدا کند.

آوینی فیلم: خسرو شهراز بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص بازی در سریال گاندو گفت: من باز هم اگر بتوانم در چنین سریال امنیتی بازی می کنم، مسئله اساسی مملکت ما امنیت است و ربطی به مسائل دیگر ندارد، من یک بازیگر هستم چرا نباید قبول کنم؟

khsrw_shhrz.jpg

وی در مورد واکنش تند برخی از مسئولین دولتی به سریال گاندو اظهار داشت: وقتی که یک دزد را بگیرید سریع اعتراف نمی کند که دزدی کرده است، یک ضرب المثل است که می گوید "چوب را برداری گربه دزد فرار می کنه"، این سریال تماما با سند و برهان و مستند است، هر اتفاقی که در آن افتاده، یعنی اصل قضیه مستند است و هر کس که بخواهد می تواند اسنادش را پیدا کند.

بازیگر سریال گاندو در پایان گفت: اصل قضیه جیسون رضائیان 100 درصد واقعیت است، تخیل در داستان دخیل بوده است نه در اصل اتفاقی که در مورد آن سریال نوشته شده است. ما که مایکل هاشمیان را در تخیل خودمان نساخته ایم، این شخصیت به نام جیسون رضائیان وجود داشته است؛ کسانی که می خواهند حاشیه درست کنند و ماجرا را برگردانند چنین حرف هایی را هم باید بزنند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.