شنبه, 23 آذر 1398
کد خبر: 11472

استقبال از نمایش اشکان خطیبی در تماشاخانه ایرانشهر

آوینی فیلم: نمایش‌ «نفرین قحطی‌ زدگان» به کارگردانی اشکان خطیبی با ۵ هزار و ۸۵ مخاطب به اجرای خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان داد.
آوینی فیلم

نمایش‌های «نفرین قحطی‌زدگان» و «عاشقانه‌های خیابان» که از ۲۷ خرداد در ساعت‌های ۱۹ و ۲۱:۱۵ اجرای عمومی خود را در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بودند، به ترتیب در تاریخ ۱۶ و ۲۷ تیر به کار خود در این مجموعه پایان دادند.

نمایش «نفرین قحطی‌زدگان» به کارگردانی اشکان خطیبی در ۳۱ اجرای خود، پذیرای ۵ هزار و ۸۵ مخاطب شد که از این تعداد ۴۶۵ مخاطب با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «نفرین قحطی‌زدگان» طی ۳۱ اجرا، مبلغ ۲۰۰ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان بوده است.

نمایش «عاشقانه‌های خیابان» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی نیز در ۱۸ اجرای خودپذیرای ۴ هزار و ۸۱۴ مخاطب شد که از این تعداد۳۶۰ مخاطب با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «عاشقانه‌های خیابان» طی ۱۸ اجرا مبلغ ۱۸۸ میلیون و ۶۵۱ هزار تومان بوده است.

نمایش‌های «مادر» به کارگردانی علی احمدی و «دروغ» به کارگردانی آریان رضایی، طی ۲۵ اجرای گذشته و بدون احتساب اجراهای باقی‌مانده، تا تاریخ انتشار آمار با استقبال بیش از ۱۰ هزار مخاطب روبه‌رو شده‌اند.

بر این اساس، تماشاخانه ایرانشهر مطابق با آمار ارائه‌شده در دو نوبت قبلی و طی چهارماهه نخست سال جاری میزبان ۵۰ هزار مخاطب بوده است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.