سه شنبه, 19 فروردين 1399
کد خبر: 11391
آیا مهمترین داستان دفاع مقدسی توسط مهمترین فیلمساز دفاع مقدس تصویر میشود؟

احتمال ساخت «من زنده ام» توسط ابراهیم حاتمی کیا

آوینی فیلم: ابراهیم حاتمی کیا درصدد ساخت فیلمی بعد از تولید «به وقت شام» است. نویسنده کتاب پرمخاطب «من زنده ام» از تمایل حاتمی کیا برای ساخت فیلمی براساس کتاب خاطراتش گفت.
آوینی فیلم

معصومه آباد، نویسنده کتاب «من زنده‌ام» و عضو سابق شورای شهر تهران درباره خبرهایی مبنی بر ساخت فیلم جدید ابراهیم حاتمی‌کیا بر اساس این کتاب به سینما‌آنلاین گفت: از سمت ابراهیم حاتمی‌کیا پیشنهادهایی برای ساخت فیلمی بر اساس کتاب «من زنده‌ام» شد و من هم با توجه به سابقه فعالیت‌های آقای حاتمی‌کیا در ساخت فیلم‌های موفق در حوزه دفاع مقدس، به این همکاری مشتاق شدم.

وی افزود: در حال حاضر ما جلساتی برای شکل‌گیری این همکاری برگزار کرده‌ایم، اما هنوز تصمیم قطعی برای ساخت این فیلم از سمت آقای حاتمی‌کیا گرفته نشده است. مهمترین خواسته من از تبدیل این قصه به فیلم، نمایاندن چهره مقاوم زنان در دفاع مقدس است. اینکه چه بخشی از کتاب من بیشتر به چشم مخاطب بیاید به سازنده اثر و برداشت‌های او مرتبط است.

آباد درباره قرارداد مالی کار هم گفت: درباره توافق‌های مالی نیز هیچ صحبتی در این جلسات نکردیم چرا که برای هر دو طرف مواردی مهم‌تر در اولویت قرار دارد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.