شنبه, 18 مرداد 1399
کد خبر: 11348
تخریب سریال موفق «گاندو» توسط رسانه های معاند ایران

علیرام نورایی: آمدنیوز اندازه جواب دادن نیست

آوینی فیلم: به‌ تازگی با استقبال همگانی از سریال تلویزیونی «گاندو» و نقش‌ آفرینی جذاب علیرام نورایی در این پروژه پربیننده، بار دیگر رسانه‌های مغرض به تخریب وی رو آورده‌اند.
آوینی فیلم

به‌ تازگی با استقبال همگانی از سریال تلویزیونی «گاندو» و نقش‌ آفرینی جذاب علیرام نورایی در این پروژه پربیننده، بار دیگر رسانه‌های مغرض به تخریب وی رو آورده‌اند. به‌ گزارش جام نیوز، کانال دروغ‌پراکن «آمدنیوز» ضمن ابراز خشم از ایفای یکی از رُل‌های اصلی سریال گاندو توسط علیرام نورایی، وی را آماج فحاشی و تهمت‌های بی‌پایه قرار داد.

حمله مزبور بعد از آن صورت گرفت که آقای نورایی در صفحه اینستاگرام خود ویدیویی منقلب‌کننده به اشتراک گذاشت که حاوی انتقاد از اثر نامطلوب تحریم‌های غیرانسانی آمریکا بر بیماران خاص بود.

 

علیرام نورایی در واکنش به این سناریوی تخریبی اظهار داشت: «علاقه‌ای ندارم درباره مزخرفاتی که این موجودات می‌گویند، فکر کنم یا حرفی بزنم. آمدنیوز اندازه جواب دادن نیست.»

بازیگر سریال گاندو، در ادامه خاطرنشان ساخت: «مملکت من ایران است و بین هموطنانم زندگی می‌کنم. اتفاقا به کوری چشم ملیجکان خودفروخته و وطن‌فروش، هرروز از مردم کشورم عشق دریافت می‌کنم.»

وی افزود: «حرفه من بازیگری است و یاد نگرفته‌ام که ادای جوجه روشنفکران و مثلا اپوزیسیون‌ها را دربیاورم. رسانه‌هایی مثل کانال مورد اشاره هم به همین دلیل دردشان آمده است.»

گفتنی است سریال تلویزیونی «گاندو» به کارگردانی «جواد افشار» و نویسندگی «آرش قادری»، روایتگر یک ماجرای ضدجاسوسی است که بر اساس پرونده‌ای واقعی ساخته شده است.

در این مجموعه مهیّج، داستان پر افت و خیز إشراف اطلاعاتی سازمان‌های امنیتی کشورمان بر یک شبکه نفوذی به تصویر کشیده شده است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.