دوشنبه, 27 آبان 1398
کد خبر: 11345
بازیگر استار سینمای ایران منتقد بی توجهی دولت به محیط زیست شد

هدیه تهرانی در برابر حسن روحانی

آوینی فیلم: دولت اول حسن روحانی به عنوان محیط زیستی ترین دولت پس از انقلاب روی کار آمد اما نتیجه اقدامات در این دو دوره به گونه ای بود که حتی مدافعان دولت هم تبدیل به منتقد شدند. یکی از افراد فعال محیط زیست، هدیه تهرانی است که درصدد است با نگاهی منتقدانه این عنوان عاریه ای را از دولت فعلی پس بگیرد.
آوینی فیلم

دولت اول حسن روحانی به عنوان محیط زیستی ترین دولت پس از انقلاب روی کار آمد اما نتیجه اقدامات در این دو دوره به گونه ای بود که حتی مدافعان دولت هم تبدیل به منتقد شدند. یکی از افراد فعال محیط زیست، «هدیه تهرانی» است که درصدد است با نگاهی منتقدانه این عنوان عاریه ای را از دولت فعلی پس بگیرد.

حالا نام هدیه تهرانی پای نامه‌ای دیده می‌ شود که در اعتراض به عملکرد دولت در مورد محیط زیست منتشر شده است. نامه‌ای که در آن جمعی از فعالان و دوستداران و استادان حوزه محیط زیست خواسته‌اند با توجه به عملکرد ضعیف دولت عنوان «محیط زیستی‌ ترین دولت پس از انقلاب اسلامی» را از آن پس بگیرند. آنها در این نامه، رویکرد بازی با الفاظ و سر دادن شعارهای زیست‌محیطی از سوی این دولت را نوعی توهین به شعور مردم و دلسوزان محیط‌زیست دانسته‌ اند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.