دوشنبه, 27 آبان 1398
کد خبر: 11337
زوج تهیه کننده فیلم ضدایرانی و کارگردان جنجالی در تدارکی دیگر

اتفاقی که در کمال بی شعوری می افتد!

آوینی فیلم: بعد از ناکامی تیم رسانه ای محمد آفریده برای اخذ پست جدید مدیریتی برای این سینماگر پرحاشیه، قرار است دامنه فعالیتهای سینمایی وی با تولید فیلم گسترش پیدا کند. آفریده که بعد از تهیه فیلم ضدایرانی «یک خانواده محترم» چند سالی در سایه بسر می برد، قرار است با کمک یکی دیگر از اهالی جنجالی سینما فیلمی تولید کند.
آوینی فیلم

فیلم جدیدی که تیم «آفریده- تبریزی» قرار است به تولید آن دست بزنند، «در کمال بی شعوری» نام دارد که توسط حسین مهکام نوشته شده است. مهکام که در ابتدا زوج کاری عبدالرضا کاهانی، کارگردان خارج نشین این روزها بود، در همه فعالیتهای اخیرش به عنوان کارگردان ناموفق بود و آخرین ساخته اش «بی حسی موضعی» نیز به دلیل فضای متفاوت کمدی اش به احتمال زیاد در اکران ناموفق خواهد بود.

کمال تبریزی که پیش از این در برگزاری جشنواره «روح الله» که موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) برگزارکننده اش بود، همکاری داشت در حالی به دنبال ساخت فیلم جدیدش می باشد که چند فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی اش در مرحله توقف قرار دارند و «ما همه با هم هستیم»؛ آخرین ساخته پرحاشیه اش با سرمایه ای مشکوک، منتقدان زیادی دارد.

کمال تبریزی

به گزارش آوینی فیلم، نکته جالب تلاشهای پشت پرده برای ایجاد فرصتهای دوباره به محمد آفریده و مسعود نجفی، تهیه کننده و کارگردان فیلم ضدایرانی یک خانواده محترم بوده که یکی درصدد تهیه فیلمی احتمالا با فضای تجاری است و دیگری کارگردان فیلمی به نام «یلدا» بوده که بیشتر به درد فستیوالهای خارجی میخورد.

از طرفی پرکاری کمال تبریزی در روزهایی که فیلمهایش همچون خودش آشفته است هم جای تردید دارد. اینکه این فیلمساز سیاسی کار مدعی ولی ناتوان در فیلمسازی پیش از اتمام اکران فیلمش در تدارک ساخت فیلم بعدی است.

«در کمال بی شعوری» میتواند نامی برای شرایط امروز سینمای ایران و رفتارهایی باشد که به جای اینکه بویی از فرهنگ و هنر داشته باشد، کاسبی و پرو بال دادن به افراد جنجالی، ناتوان و پرنفوذ است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.