دوشنبه, 27 آبان 1398
کد خبر: 11335
درباره بازیگری که همواره خلاف دیدگاه مردم گام برمیدارد ولی ژست مردمی میگیرد

رضا کیانیان حضور در جشنها را به پاسخگویی ترجیح میدهد!

آوینی فیلم: در حالیکه در یک ماه اخیر برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس در سفارتخانه داخل ایران و برگزاری روز ملی ایتالیا در سفارت ایتالیا در تهران با حضور اهالی فرهنگ و هنر با انتقادات زیادی مواجه شد، یکی از شرکت کنندگان در اینگونه مراسمهای غیرایرانی آرزوی تازه ای برای مردم ایران کرد!
آوینی فیلم

 در حالیکه در یک ماه اخیر برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس در سفارتخانه داخل ایران و برگزاری روز ملی ایتالیا در سفارت ایتالیا در تهران با حضور اهالی فرهنگ و هنر با انتقادات زیادی مواجه شد، یکی از شرکت کنندگان در اینگونه مراسمهای غیرایرانی آرزوی تازه ای برای مردم ایران کرد!

به گزارش آوینی فیلم، رضا کیانیان که هنوز صحبت جنجالی و دروغ پردازانه اش علیه ایران بازتابهای منفی بسیاری دارد، عصر روز دوشنبه ۲۷ خردادماه در آستانه سالروز تولدش آرزو کرد مردم ایران روزهای بهتر و شادتری در پیش داشته باشند و آینده‌ای روشن‌تر در انتظار کودکان ایران باشد. این در حالی است که ادعای مردم خواهی این هنرپیشه چندپهلو در تضاد با خواست و اهداف ملت شریف ایران قرار دارد و بارها گفته های فریبکارانه و منافقانه همین بازیگر توسط همین مردمی که مدافع حقوق آنها شده مورد نقد قرار گرفته است. 

رضا کیانیان که عکس حضورش در مهمانی سفارت ایتالیا در تهران و حضورش در جشن غیرمتعارف با فرهنگ ایرانی مورد نقدهای بسیاری قرار گرفته است، در حالی از روزهای ناخوشی در سالهای پس از انقلاب حرف میزد که در همین کشور به شکل آزادانه فرصت پیدا میکند در مهمانی فرنگی ها حاضر شود. او از جمله بازیگرانی است که هم داعیه دفاع از مردم ایران را دارد و هم دست در دست سفارتخانه هایی میدهد که کشورشان به اشکال مختلف حقوق مردم ایران را در عرصه جهانی پایمال میکنند.

کیانیان که این شب ها سریال عروس تاریکی(بوی باران) را در پخش شبکه یک دارد، از جمله افرادی است که در سالهای اخیر به جای ارتقای هنر بازیگری، به فکر ایجاد جنجال در فضای مجازی بوده و به گمان خود از این طریق طرفدارانی می یابد. این در حالی است که تعداد منتقدان سالهای اخیر وی بسیار بیشتر از طرفداران احتمالی اش بوده است.

رضا کیانیان

به گزارش آوینی فیلم، رضا کیانیان در حالی روز گذشته شمع‌ های تولد خود را همراه با کودکان و عوامل نمایش «زیر گنبد طلا» خاموش کرد که باید پاسخهای بسیاری درباره پیامهای تبلیغاتی اش در زمان انتخابات، حضور در پروژه های مشکوک و انتشار مطالب خلاف واقع برای مردم داشته باشد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.