دوشنبه, 27 آبان 1398
کد خبر: 11311

فیلمسازی رامبد جوان در کانادا

آوینی فیلم: در حالیکه خبر تولد فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا حسابی خبرساز شده است، اولین گفتگوی مجری خندوانه با یک رسانه در مونترال انجام شد و رامبد جوان از علاقه اش برای فیلمسازی در کانادا گفت و اینکه مذاکراتی هم انجام شده است.
آوینی فیلم

در حالیکه خبر تولد فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا حسابی خبرساز شده است، اولین گفتگوی مجری خندوانه با یک رسانه در مونترال انجام شد و رامبد جوان از علاقه اش برای فیلمسازی در کانادا گفت و اینکه مذاکراتی هم انجام شده است. ضمن اینکه در این گفتگو اشاره شد که وی صرفا برای اکران قانون مورفی به کانادا نیامده است.

به گزارش آوینی فیلم، رامبد جوان در این گفتگوی رسانه ای با اعلام خبر اکران فیلم «قانون مورفی» در کانادا، از علاقه اش برای ساخت فیلمهای دیگری در زمینه کمدی اکشن گفت. در این گفتگوی کوتاه از تولد فرزند رامبد در کانادا حرفی به میان نیامد در حالیکه بسیاری اکران آخرین ساخته رامبد جوان در کانادا را پوششی برای تولد فرزندش در خارج از کشور میدانند و حتی رسانه ای از توقف پخش برنامه های تلویزیونی رامبد جوان خبر داد. در این میان تنها واکنش کمدین سینما و تلویزیون، انتشار عکسی بوده در حالیکه جدا از شایعه تولد فرزند رامبد جوان، انتشار عکس بدون حجاب منتسب به همسر بازیگرش در کانادا هم واکنشهای متعددی را به دنبال داشته است. باید دید آینده کاری رامبد جوان و نگار جواهریان در ایران چگونه خواهد بود؟


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.