چهارشنبه, 7 خرداد 1399
کد خبر: 11291
آزیتا ترکاشوند بازیگر سریال گاندو

«گاندو» متناسب با شرایط روز است

آوینی فیلم: آزیتا ترکاشوند درباره علت بازی در سریال گاندو گفت: روزی که فیلمنامه به من پیشنهاد شد به دلیل قصه جذاب و نقش متفاوت و پرچالشی که گلی ثابتی داشت با علاقه آن را پذیرفتم.
آوینی فیلم

آزیتا ترکاشوند درباره علت بازی در سریال گاندو گفت: روزی که فیلمنامه به من پیشنهاد شد به دلیل قصه جذاب و نقش متفاوت و پرچالشی که گلی ثابتی داشت با علاقه آن را پذیرفتم. این بازیگر افزود: در زمان کار، جواد افشار حتی از یک نگاه بازیگر به سادگی عبور نمی کرد و با وسواس با ما همراه بود. ترکاشوند افزود: سریال گاندو در قسمت اول چک خود را به مخاطب زد و توانست بیننده را با خود همراه کند.

این بازیگر درباره کاراکتر گلی ثابتی بیان کرد: این نقش یک شخصیت منفی متفاوت و جدید است که این نوع به تصویر کشیدن یک کاراکتر منفی زن را خودم برای اولین بار دیده بودم. در طول سریال اتفاقات عجیب و غریبی برای این شخصیت به وجود می آید که بلاشک برای مخاطب هم جذاب است. سریال «گاندو» متناسب با شرایط روز است تا درددل بسیاری از مردم را بازگو کند.

ترکاشوند در پایان بیان کرد: اتفاقات بسیار جذاب و خوبی برای سریال در راه است و امیدوارم مخاطب تا آخرین قسمت با ما همراه باشد و از تماشای سریال لذت ببرد.

تازه ترین اثر موسسه اندیشه شهید آوینی هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه۳سیما پخش میگردد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.