چهارشنبه, 7 خرداد 1399
کد خبر: 11277

سازنده «دختر شیطان» دست به دامان پلیس فتا شد

آوینی فیلم: شرایط تبلیغ و ضد تبلیغ در فضای مجازی به شکلی آشفته شده که حتی قربان محمدپور که سابقه ساخت بیشترین فیلمها و نگارش فیلمنامه های ضدخانواده را دارد هم از این شرایط شاکی است!

آوینی فیلم: قربان محمدپور کارگردان «دختر شیطان» با انتشار متنی که در اخیتار ایلنا قرار داده نوشت: در حالی که اکران هیچکدام از فیلمهای عید فطر آغاز نشده است، از دیروز یکشنبه 12خرداد افرادی ربات هایی را  وارد فضای مجازی کردند و زیر تبلیغات فیلم دختر شیطان و دیگر فیلم ها صدها کامنت منفی می گذراند.

 فیلمی که هنوز دیده نشده را طوری درباره‌اش کامنت می گذراند ک باعث تعجب است. آنها تلاش دارند با کامنت منفی گذاشتن باعث شوند دیگران با خواندن کامنت ها به سمت فیلم های دیگری کشیده شوند

حمله هزاران کامنت به صفحه اینستاگرام خودم باعث شده تمام روز مشغول بلاک کردن هزاران صفحه شوم با پرس و جو متوجه شدم ربات است و صاحبان یکی از فیلم های رقیب مدتی است از آن برای تخریب رقبای شان استفاده می کنند.

من از طریق پلیس فتا ماجرا را پی گیری خواهم کرد. من طی نامه ای به آقای دکتر داروغه زاده معاونت ارزشیابی ، محسن امیر یوسفی رئیس شورای صنفی و آقای سید ضیا هاشمی رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان خواستم ماجرا را با جدیت دنبال کنند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.