سه شنبه, 24 تير 1399
کد خبر: 11268

پگاه آهنگرانی ناظر انتخاباتی شد

آوینی فیلم: پگاه آهنگرانی که پیشتر در جریان انتخابات به عنوان یکی از عناصر جنجالی شناخته میشد، باز هم به این جریان با نقشی متفاوت ورود پیدا کرد.

خبرآنلاین نوشت: شب گذشته تصویری منتشر شد از حضور پگاه آهنگرانی در دفتر عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان.

کدخدایی در توضیح این تصویر در اکانت توییترش نوشت: خانم آهنگرانی سوالاتی پیرامون انتخابات سال۸۸ داشتند که تلاش کردم به آنها پاسخ بدهم. در پایان از ایشان دعوت کردم به عنوان یکی از ناظران مردمی شورای نگهبان بر فرآیند انتخابات پیش رو(اسفند ۹۸) نظارت کنند تا از نزدیک با نحوه عملکرد ناظران ما آشنا شوند.

پگاه آهنگرانی

نفر سوم در تصویر هم سهیل کریمی است. مستندساز اصولگرا. او و پگاه آهنگرانی به عنوان یک مستندساز اصلاح‌طلب یک سالی است که درگیر ساخت مستندی درباره انتخابات سال۸۸ هستند و در جریان همان مستند هم سروکارشان به دفتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان افتاده است و این تصویر از این جلسه سه‌نفره منتشر شده است.

لازم به ذکر است پگاه آهنگرانی که اخیرا به عنوان مستندساز فعال است، در مستند وقایع خانه سینما با نگاهی سیاسی به جریان تعطیلی خانه سینما در دوران احمدی نژاد پرداخته بود و یکی از افراد این گروه که در مستند پگاه آهنگرانی مورد نقد قرار گرفته بود، سهیل کریمی از فعالان جناح مخالف بود.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.