شنبه, 30 شهريور 1398
کد خبر: 11206

بنیامین در ماه بهشت تلویزیون

آوینی فیلم: این برنامه که در ساختاری گفتگومحور برای ایام ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده در 2 بخش گفتگو با جامعه قرآنی کشور از جمله اساتید، قاریان، حافظان و ... و همچنین گفتگو با چهره‌های فرهنگی، ورزشی و ... که فعالیت‌های انسان دوستانه‌ای را انجام داده‌اند، تقدیم مخاطبان می‌شود.
آوینی فیلم

این برنامه که در ساختاری گفتگومحور برای ایام ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده در 2 بخش گفتگو با جامعه قرآنی کشور از جمله اساتید، قاریان، حافظان و ... و همچنین گفتگو با چهره‌های فرهنگی، ورزشی و ... که فعالیت‌های انسان دوستانه‌ای را انجام داده‌اند، تقدیم مخاطبان می‌شود.

به گزارش تسنیم، شب گذشته «ماه بهشت» میزبان زهیر یاری بازیگر نقش بنیامین سریال یوسف پیامبر بود.

قبل از گفتگو با این بازیگر قسمتی از سریال یوسف پیامبر پخش شد که یوسف بعد از سال‌ها قرار بود خود را به برادرش بنیامین معرفی کند.

یاری پیرامون حس و حال متفاوت این سکانس توضیح داد: زمانی که فیلمنامه را خواندم این قسمت همیشه برایم مهم بود و همیشه منتظر این سکانس بودم حتی شب قبل از این سکانس نخوابیدم و زمان تصویربرداری با چند برداشت ضبط کردیم.

این بازیگر درباره سریال یوسف پیامبر گفت: فیلمنامه و داستان حضرت یوسف بسیار جذاب و قوی بود، حتی هنوز هم قابلیت تولید فیلم سینمایی این اثر است تا جایی که همیشه در زمان تصویربرداری به یاد آن روزهای یوسف بودم.

وی ادامه داد: سریال یوسف نقاط ضعف و قوت بسیاری داشت اما همه در پشت صحنه با دل و جان کار کردند و عوامل سریال همیشه همراه ما بودند، حتی دستمزدهای این سریال متعارف بود اما نسبت به زمان دریافتی خود رضایت داشتیم و این به خاطر وفاداری عوامل بود.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.