چهارشنبه, 7 خرداد 1399
کد خبر: 11191
انتقاد تند محمدصادق کوشکی

تِم دورهمی های سینمای ایرانی «لختی» است

آوینی فیلم: محمدصادق کوشکی گفت: بخشی از بدنه سینمای ایران از فیلمسازن و کارگردانان گرفته تا بازیگران دچار فساد شده اند و این افراد بارها عدم پایبندی به اخلاق و رعایت قوانین الهی و کشور را در صفحات مجازی خود نشر داده اند.

آوینی فیلم: محمدصادق کوشکی در خصوص اظهارات بازیگران زن ایرانی و پیشنهادات خارج از عرف فیلم سازان و شروط ویژه برای استفاده از بازیگران زن در فیلم های سینمایی مطرح کرد: آنچه در ظاهر دیده می شود این است که بخشی از بدنه سینمای ایران از فیلمسازن و کارگردانان گرفته تا بازیگران دچار این فساد شده اند و این افراد بارها عدم پایبندی به اخلاق و رعایت قوانین الهی و کشور را در صفحات مجازی خود نشر داده اند.

این استاد دانشگاه در پاسخ به سوال خبرنگار صراط نیوز درباره مسئول رسیدگی به عملکرد سینماگران و وزارت ارشاد کیست اینگونه پاسخ داد: بازخواست و پرسش از دولت وظیفه مجلس شورای اسلامی است اما متاسفانه بخش زیادی از نمایندگان ما که امروز به لیست تکرار معروف هستند پیرو و حامی افکار غلط و نامتعارف افراد فاسد بخش هنر و سینمای کشور هستند.

کوشکی در واکنش به این پرسش که شما چه نمره اعتقادی به وضعیت کنونی سینمای ایران می دهید گفت: از جمع 80 میلیون ایرانی کمتر از دو میلیون پا به سینما می گذارند و این نشان دهنده این است که اکثریت قالب ملت دل خوشی از سینمای حال حاضر کشور ندارند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.