چهارشنبه, 22 آبان 1398
کد خبر: 11180
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خواستار پاسخ علی عسگری شد

تازه ترین حاشیه تلویزیون با شهره سلطانی رقم خورد

آوینی فیلم: چندی پیش نقدی داشتیم درباره اجراهای ضعیف مجریان تازه وارد تلویزیون که بدون سابقه وارد مرحله اجرا شدند. حالا این جریان وارد فاز تازه ای شده است و شهره سلطانی که پیش از این بارها در فضای مجازی، عکسهایی یادگاری با سگهایش را منتشر میکرد، به دلیل انتخاب برای اجرای ویژه برنامه ماه رمضان در شبکه پنج مورد نقد قرار گرفته است.
آوینی فیلم

چندی پیش نقدی داشتیم درباره اجراهای ضعیف مجریان تازه وارد تلویزیون که بدون سابقه وارد مرحله اجرا شدند. حالا این جریان وارد فاز تازه ای شده است و شهره سلطانی که پیش از این بارها در فضای مجازی، عکسهایی یادگاری با سگهایش را منتشر میکرد، به دلیل انتخاب برای اجرای ویژه برنامه ماه رمضان در شبکه پنج مورد نقد قرار گرفته است.

شهره سلطانی

در این زمینه حجت الاسلام نصرالله پژمانفر، نماینده اصولگرا که سابق ریاست بر کمیسیون فرهنگی مجلس را دارد و هم اینک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس می باشد، بدون نام بردن از اسم بازیگر-مجری فوق از این اتفاق انتقاد کرد و با اشاره به عدم نظارت مسئولان صداو سیما در انتخاب برخی مجریان ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان که در شبکه های اجتماعی به ترویج سگ بازی می پردازند، به خبرگزاری دانشجو گفت: نمی دانم تدبیر کمیسیون  فرهنگی برای  این موضوع چیست اما از آقای علی عسگری انتظار داریم که قدری به جنبه های نظارتی خود نسبت به عملکرد این شبکه ها بیشتر بپردازد. از رئیس رسانه ملی انتظار داریم بدون اینکه مجلس از ابزارهای قانونی استفاده کند به این موضوع ورود کند وگرنه ما نسبت به انجام وظایف قانونی خود اقدام خواهیم کرد.

به گزارش آوینی فیلم، برنامه «جشن رمضان» در شب گذشته و در زمان دعوت از ژیلا صادقی و همسرش، فقط از وجود جواد رضویان به عنوان مجری استفاده کرد و شهره سلطانی در بخش نمایشی و در نقش همسر رضویان، آیتم هایی را بازی کرد.

به نظر میرسد هجمه های انجام شده باعث عقب نشینی تهیه کننده این برنامه شده است. از طرفی شهره سلطانی چندی پیش در گفتگو با یک خبرگزاری از بی علاقگی خود به اجرا گفته بود.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.