شنبه, 30 شهريور 1398
کد خبر: 11137

دعوت به روزه خواری از سوی یک نهاد زیرمجموعه دولت!

آوینی فیلم: این روز‌ها عکسی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که حکایت از یک اقدام عجیب از سوی یک کنگره دانش آموزی تحت حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری دارد.
آوینی فیلم

این روز‌ها عکسی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که حکایت از یک اقدام عجیب دارد.

کنگره بین‌المللی دانش‌آموزی زیست‌پزشکی (ICB Student) که تحت حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود، جوایزی را برای کسانی در نظر گرفتند که در روز ۲۰ اردیبهشت و در ماه مبارک رمضان، اقدام به خواندن یک صفحه از یک کتاب همراه با خوردن بستنی در پارک کنند و تصاویرشان را برای آن‌ها بفرستند!

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شاید غلبه جنبه فرهنگی ترویج کتابخوانی طرح آنقدر دوستان را مشغول کرده که فراموش کرده اند در ماه مبارک رمضان هستیم و با این کار دعوت به روزه خواری می‌کنند!

گفتنی است بعد از چند ساعت از وقوع این اتفاق و بازنشر این عکس در کانال‌های مختلف و  فشارهای رسانه‌ای موجب شد تصاویر قبلی حذف و عکس جدید منتشر شود! در عکس جدید ذکر شده که این برنامه برای لحظه افطار در نظر گرفته شده است.

بعد از افتضاح رخ داده در شادی های غیرمتعارف دانش آموزان مدارس دخترانه و پسرانه در روز معلم و اجرای یک ترانه مبتذل، حالا باید دید وزیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان دولتی میخواهند کدام توجیه را از آستین خود دربیاورند!


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.